אופי של עיצוב - גלית קרייזלר

אופי של עיצוב הוא סטודיו בוטיק ייחודי העוסק בעיצוב פנים מותאם ללקוח. אני מלווה באופן אישי את הלקוחות ושותפה שלכם לתהליך. סיימתי בהצטיינות לימודי עיצוב פנים במכון קווים, אני בעלת תואר שני וניסיון עשיר בטיפול.
מזה מספר שנים אני משלבת, בין אהבתי הגדולה לעיצוב ואסטטיקה ובין יכולות שלי להבנה עמוקה של תהליכים רגשיים אותם אנו עוברים במהלך חיינו. שילוב זה מאופיין בתשומת לב לפרטים הקטנים, הבנה של הנדסת אנוש, יכולת הקשבה, בנייה של שפה עיצובית ייחודית בד בבד עם מציאת פתרונות נוחים, פונקציונאליים, אסטטיים ומעשיים.
בגישה זו אתם חלק בלתי נפרד מתהליך התכנון. ההקשבה ללקוח לצרכיו, למשפחתו, להרגליו ולתרבותו מאפשרת
לזהות חלומות גם בין השורות ולהפכם לעיצוב אישי וייחודי.לב התהליך נובע מהלקוח עצמו מהדיאלוג שנוצר בניינו,מהמקום שבחר לחיות בו מחלומותיו ומיכולתו. לפיכך אינני מאמינה בסגנון קבוע, עבודותיי מורכבות מסגנונות ומגוונים שונים תוך שימוש בחומרים עדכניים וחדשניים. עבורי הלקוח הוא ההשראה להתהליך על כן הסגנון העיצובי משתנה בין אחד לשני ומשקף את מבנה האישיות המיוחד של כל אחד. ייחודיות זו מאתגרת אותי בכל פעם מחדש ויחד עם זאת אני שמה דגש רב בעבודותיי על יצירת שפה עיצובית אשר איננה טרנדית ואופנתית אלה כזאת שתלווה אתכם שנים רבות.

עיצוב פנים לבתים פרטיים, מבנים ציבוריים, עסקים מסעדות ובתי קפה. מותאם לאופיו של הלקוח או המקום.

פרויקטים אחרונים של אופי של עיצוב - גלית קרייזלר