וינקלר-ישראל

052-3410112

חברת Winkler הינה חברה המפתחת ומייצרת חומרי איטום ושיקום, ידידותיים לסביבה, על בסיס מים וללא פריימר המתקדמים מסוגם בעולם.

החברה נוסדה בשנת 1987 במילאנו איטליה על ידי קבוצת אנשי עסקים מענף הבנייה.

באותה תקופה יצרניות חומרי האיטום המתחרות של Winkler כבר היו פעילים בשוק ולכן, הדרך היחידה בה יכולה הייתה Winkler לעורר עניין, הייתה לפתח חומרי איטום מיוחדים, ופתרונות שונים תוך התבוננות בצרכי הלקוח מזווית ראייה אחרת.

בשנת 1996, חברת Winkler הייתה לחברה הראשונה אשר החליטה באופן יוצא דופן להפסיק לייצר חומרי איטום המבוססים על ממסים.

חברת Winkler הפכה להיות אחת מהיצרניות האירופאיות המובילות בעלות טכנולוגיות מתקדמות ביותר בתחומים כגון ממברנות איטום נוזליות, ציפויי מגן, דבקים, מוצרים מיוחדים על בסיס מלט, וחומרי בנייה מתקדמים אחרים.

החברה פיתחה טכנולוגיה ייחודית בשם WinklerSafe, שנותנת פתרונות המבוססים על מים וכן פתרונות מתקדמים אחרים.

כיום, Winkler חברה במועצה האמריקאית לבניה ירוקה (USGBC) ,במועצה לבנייה ירוקה (CRCC).

חברת WINKLER בעלת תקן ISO14001  

תקן ISO 14001 פותח על רקע המודעות הגדלה, החשיבות הניתנת למחוייבות לסביבה והדרישה לשמירה עליה.

בישראל, חברת WINKLER מיוצגת ע"י "וינקלר ישראל" החל משנת 2014 

"וינקלר ישראל" מעבירה את הידע של חברת WINKLER למהנדסים, הנדסאים, טכנאים, אדריכלים, חברות בניה מהמובילות במשק, יועצי איטום, מנהלי פרויקטים, קבלנים ולקוחות פרטיים.

 

היכולות הטכנולוגיות המיוחדות של Winkler הביאו לפיתוח מגוון מוצרים חדשני וייחודי עם תפיסה אחרת:

במקום לבצע מספר שכבות- פריימר (חומר מקדים) ואז את חומר האיטום, חומר האיטום של חברת וינקלר הוא חומר בשכבה אחת הכוללת את הפריימר, דבר שחוסך הן בכמות החומר והן בזמן עבודה.

 

כל החומרים של חברת וינקלר מיוצרים כערכות מוכנות לעבודה:

אין צורך להוסיף להן דבר, אין צורך למהול אותן, קל ליישם אותן ולא צריך להשקות (לאשפר) אותן.

בכך נחסך לקבלנים זמן וכח אדם, וללקוח הסופי- כסף.

 

יתרונות הטכנולוגיה של חברת וינקלר:

זמן ייבוש מהיר יותר בהשוואה למוצרים על בסיס מסיסים דבר המאפשר לסיים את העבודה בזמן קצר יותר, חיסכון בצריכה – מחצית ממוצרים אחרים בשוק פתרונות מאושרים המבטיחים חדשנות טכנולוגית WinklerSafe

חברת וינקלר מספקת ללקוחות שלה מוצרים ייחודיים המאפשרים להם להתבלט ולהיות אפקטיביים יותר בשוק בו כולם מספקים, פחות או יותר, את אותם המוצרים.

 

המוצרים המתקדמים ביותר של Winkler כוללים:


SKERMO TERRAZZE – מוצר איטום מוצק שקוף לחלוטין שאוטם מרפסות ומשטחי חוץ מרוצפים קיימים. מוצר זה מחולל מהפיכה של ממש בישראל שכן הוא חוסך פירוק ריצוף


WINGUM PLUS H2O – ממברנה נוזלית צבעונית על בסיס מים, המערכת היחידה עם אישור ETAG 008. מקנה עמידות מלאה למים עומדים, מתאימה גם למשטחים גדולים. אין צורך בשכבת יסוד, ביישום של שתי שכבות בלבד


WINGUM PLUS H2O REFLEX- מוצר איטום מפחית קרינה ולפיכך חוסך בהוצאות תחזוקה, מוצר אשר זכה באישור ENERGY STAR  של CRRC - ארגון הגגות הירוקים האמריקאי


SCUDO SYSTEM – חומר איטום על בסיס מים, עם שרף אלסטי ייחודי עמיד לניקוב. קל ליישום באמצעות כף טייחים ומעניק עמידות מצוינת בשכבה אחת בלבד. ניתן ליישום בהתזה- מספק את הפתרון האופטימלי לאיטום חניונים תת קרקעיים, מרתפים, קורות יסוד וקשר, חדרים רטובים, מרפסות ועוד.


WINGRIP BITUMINOSO – מוצר מהפכני לאיטום קל ומהיר של משטחי חוץ מרוצפים, מרפסות, חדרי אמבט ובריכות שחיה. אינו דורש חיזוק ומבטיח הידבקות חזקה יותר.

עומד בהצלחה בתקן החדש של UNI EN 14891 עבור שכבות איטום מתחת לאריחים, כך שניתן לקבל אישור הוכחת ביצועים (DOP)


BOND CEMENT – חומר איטום חדשני, להדבקת אריחים, קל ליישום. מספק אטימות למים ושכבת הדבקה בשכבה אחת בלבד. ידוע גם בשוק האמריקאי


WINPOX CEMENT TIXO ו-SL המבטיחים מחסום מוצק, בעל עמידות גבוהה ביותר ללחץ מים נגדי- המכונה "איטום שלילי".


WINGRIP EVO – מוצר המעודד הדבקה, מתאים לכל סוגי המשטחים: גבס, בטון, לבנים, מתכת, עץ, לוחות בידוד וכו'

אלה רק מקצת ממאות מוצרי האיטום והשיקום שחברת וינקלר מייצרת

וינקלר-ישראל - מוצרים ושירותים

הבלוג של וינקלר-ישראל