סטודיו ורדי

סטודיו ורדי

חברת ורדי פתרונות בע"מ מתמחה בעיצוב ובהדפסה איכותית על גבי אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן. שיטת ההדפסה הייחודית מאפשרת לראשונה ייצור שלל מוצרים מעוצבים על פי טעמו וסגנונו האישי של הלקוח. החברה הינה החלוצה בארץ בתחום.

מוצר הדגל של "ורדי פתרונות" הינו הדפסה על אריחי קרמיקה וגרניט פורצלן במספר טכניקות הדפסה אשר יוצרות מגוון בלתי נדלה של אפשרויות בתחום עיצוב האריחים שלא היו קיימות בשוק קודם לכן.  אריחי קרמיקה ופורצלן מעוטרים, המודפסים בסטודיו ורדי עמידים בפני בלייה סביבתית לאורך זמן, דוחים מים, אבנית, לכלוך, כתמי סבון וחומרי ניקוי ואינם דורשים תחזוקה שוטפת. כמו כן, הם עמידים לקרינת UV ומתאימים לחיפוי וריצוף פנים וחוץ. המוצרים עומדים בתקני האריחים לריצוף וחיפוי ובעלי תו תקן של מכון התקנים הישראלי. תכונות האריחים אינן משתנות בתהליך ההדפסה.

"שיטת ורדי" להדפסה על אריחים הינה פיתוח חדשני המשדרג כל חלל למראה יוקרתי וייחודי. את האריחים ניתן לשלב כריצוף לחדרים שונים, שטיח לרצפה או לחדרי אמבטיה, חיפוי מטבח וכן קירות דקורטיביים וריהוט מעוצב. בין לקוחות החברה נמנים מעצבים ואדריכלים מהשורה הראשונה, בעלי מסעדות, חברות בתחום הקרמיקה וסניטציה, לקוחות פרטיים ועוד. רבים מתוכם הינם לקוחות חוזרים המבצעים פרויקטים שונים באמצעות טכניקה זו הנותנת ביטוי יצירתי רחב יריעה ומאפשרת לחלום ולממש רעיונות מקוריים מבלי לקצץ את כנפי החולמים.

מיסד החברה, שאול ורדי, הינו בעצמו איש חולם שהגיע לפריצת דרך בתחום הדפסה על גבי אריחים והחליט בגיל 65 להשיק את המוצר החדש שפיתח ולהקים מפעל במקום מגוריו, קיבוץ נען. מדובר במפעל משפחתי של משפחת ורדי בו התוצרת הינה כחול לבן פרי עבודה שנעשית בארץ. סטודיו ורדי כולל מפעל מייצר וכן חדר תצוגה מרשים למוצרי החברה. לקוחות החברה זוכים ליחס חם ואישי והופכים במידה רבה לחברים ולמבקרים תכופים. צוות הסטודיו מציע שירותי ייעוץ ופגישה אישית ללקוחות וכן שירותי גרפיקה והדמיה. בסטודיו ניתן לרכוש אריחים בכמויות גדולות כקטנות מתוך מלאי קיים וכן לבצע הזמנות מיוחדות לפי קבצים של הלקוח, צבעים מבוקשים או גרפיקה נבחרת.

סטודיו ורדי - מוצרים ושירותים

פרויקטים אחרונים של סטודיו ורדי