מושי גיטליס - צלם אדריכלות

צלם המתמחה בצילום אדריכלות וצילום סטודיו. בנוסף למקצוענות וניסיון אני מביא גם יחסי אנוש מצויינים. מאמין גדול במשפט "הלקוח תמיד צודק" ועובד יחד עם איתו בדיאלוג מפרה כדי להגיע לתוצאה מצויינת שתואמת את חזונו.
 


כאשר אני יוצר צילום ומביא משהו חדש לעולם, ההרגשה היא עילאית. אותה הרגשה עילאית היא הסיבה שאני עוסק בצילום.


 


את דרכי בעולם הצילום התחלתי דרך מפגש עם צלם הולנדי. נפגשנו בכפר קטנטן ושכוח אל בסין הרחוקה. אותו צלם נתן לי כמה עצות וטיפים צילומיים, אבל הוא לא ידע (וגם אני) שזרעי האהבה לעולם הצילום והיצירה נטמנו. לאחר מכן, המשכתי לאוסטרליה וניו-זילנד, שם שהיתי כחצי שנה. התקופה הזאת הפכה להיות סדנת צילום ארוכה, בה הזרעים החלו לנבוט לאט לאט.


 


כאשר חזרתי ארצה, המשכתי ללמוד ולהרחיב את ידיעותיי בתחום, עד שלבסוף החלטתי ללמוד צילום במסגרת לימודים אקדמאיים. בחרתי במחלקה לצילום ומדיה דיגיטלית במכללת ויצ"ו חיפה. במהלך הלימודים הייתי תלמיד של צלמים ואמנים מהשורה הראשונה בארץ: מיכה קירשנר, ראובן קופרמן, שמחה שירמן, אלי גרוס ועוד...


תקופת הלימודים הייתה קשה, אך גם מהנה ופוריה. השקעתי רבות וסיימתי את לימודיי בהצטיינות. הזרעים הפכו לפרח מלבלב.


 


מאז ועד היום אני מתמקד בצילומי אדריכלות וסטודיו. צילומים אלו דורשים סדר, דיוק, הבנה של אור ותאורה, הקפדה על הפרטים הקטנים והקשבה לצרכי הלקוח. בחרתי להתמחות בתחום הצילומי הזה מפני שהוא מתאים לאופיי כאדם וכצלם.


 


אני מאמין גדול בקו הישר, בסדר ובהעמדה מדוייקת ואפשר לראות את המוטיבים האלה בעבודותיי המסחריות והאמנותיות כאחד. אני דוגל בפתיחות ויצירת קשר ביני ובין הלקוח. כאשר ישנו קשר טוב, העבודה נעימה יותר והדיאלוג שנוצר מפרה את תהליך הצילום והופך את התוצאה הסופית לטובה יותר ותואמת לחזונו של הלקוח.


אני עובד עם אדריכלים, מעצבי פנים, משרדים לעיצוב גרפי ועוד...


 


בין לקוחותיי: וי-סטודיו אדריכלים, קרופ אדריכלים, ישראלביץ אדריכלים, מטבחי דקל, ח.י פתרונות חכמים


עבודותיי הופיעו במגזינים בניין ודיור, בית ונוי, מגזין עיצוב מבית מעריב, ובספרים כגון אדריכלים/בתים של אורלי רובינזון