רימון אדריכלים בע"מ

08-6711488

 

משרד רימון אדריכלים הינו משרד תכנון אדריכלי הנוסד בשנת 1998.

המשרד עוסק במגוון תחומי התכנון והעיצוב: תכנון עיר, תכנון ועיצוב מבני ציבור, מבני תעשייה ובתים פרטיים וכן עיצוב פנים מלא המביא את הפרויקט לגמר מושלם.

כל הפרויקטים במשרד מתוכננים עפ"י עקרונות הבניה ה"ירוקה" ותכנון בר קיימא על כל מרכיביו.

בנוסף, המשרד מלווה פרויקטים,ברחבי הארץ, לת"י 5281.

עבודת התכנון במשרד נעשית תוך הקשבה לצרכי הלקוח, בניית פרוגראמה ולאחר מכן אפיון הפרוייקט, עיצובו ותכנונו על פרטיו הייחודיים.

החוט המקשר בין כל הפרויקטים הוא דגש על תכנון איכותי ומוקפד תוך השתלבות במרקם ובסביבה הקיימים על נתוניהם הפיסיים והאקלימיים, תוך דגש על פרטים וחומרים מתאימים.

התכנון הוא על בסיס המודרניזם עם השפעות ים תיכוניות (ארצות אגן הים התיכון) וכתוצאה מכך טיפול נרחב ב"חלל המקשר" בין פנים לחוץ, שהוא בעצם אחד האלמנטים החשובים הקושרים את הבנייה הירוקה עם הבניה הים תיכונית האקלימית החכמה (שהשכילה במשך שנים להתמודד/ליהנות מהאקלים באמצעים פשוטים).

בעלי המשרד פעילים בכל הנוגע לתכנון אקלימי בארץ ובעולם, לוקחים חלק פעיל בכנסים והשתלמויות בנושא והינם חברי העמותה לבנייה ירוקה.

פנינה רימון הוסמכה כמלווה מומחה של בנייה ירוקה וכעורכת בקשות הסמכה לבניינים ירוקים עפ"י תקן ישראלי 5281 לבניינים שפגיעתם בסביבה פחותה.

אדריכל נועם רימון הינו אדריכל רשום ורשוי שנושא הבניה הירוקה ובת קיימא קרוב לליבו כבר שנים רבות, בוגר הקורס הראשון לבניה ירוקה של המשרד לאיכות הסביבה בשנת 2002, {נועם רימון} משמש כיועץ לרשויות בנושא.