סטודיו ריפלנט אדריכלות ירוקה

סטודיו ריפלנט לאדריכלות ירוקה הינו סטודיו הדוגל בארכיטקטורה אקולוגית ויצירת איכות חיים בריאה ללקוחותיה. דרך שלל התחומים שאנו עוסקים, לרבות ארכיטקטורה, עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר והטמעה של מערכות לאגירת אנרגיה מתחדשת, אנו מציעים תכנון ועיצוב ייחודי שמותאם לכל לקוח ודרישותיו. אנחנו מתמחים בין השאר בבנייה בשיטות אקולוגיות שמתחשבות בסביבה הקרובה לאתר הבניה, אספקה של חומרי בניה טבעיים מקומיים, שילוב של אמנות הבניה בעץ ואבן, שילוב של שיטות שמשתמשות בחומרי אדמה ושילובם בעיצוב ייחודי שמתייחס לדרישות הלקוח.

כמו כן, אדריכל מייקל כספי ואדריכל פנים רמי קן-דרור מלווים את הפרוייקטים של לקוחותיה, במציאת חומרי בניה מתאימים (כגון עץ, אבן, סלעים, בלוקי אדמה, טיח אקולוגי) ובבנייה של הבתים ברמה הביצועית בשילוב קבלן מקצועי מטעמנו כולל ניהול הפרוייקט בשטח. בכך אנו מספקים שירות מלא מהסקיצה הראשונית ועד לגמר הבנייה לפי דרישות הפרוייקט. בנוסף לכך אנו גם מספקים שירות של גינון ועיצוב גינות בשיתוף אדריכל נוף, לרבות שימוש בעיצוב גינות פארמקלצ'ר.


צוות ריפלנט לאדריכלות ירוקה שבסיסה בזכרון יעקב, מאמצת גישה מסוימת בעיצוב ארכיטקטוני של שימוש בחומרים טבעיים ועם דגש חזק על אחריות סביבתית. מאז 2005, ריפלנט וצוות האדריכלים מתכנן עבור המגזר הפרטי בדרום אפריקה, מוזמביק וישראל, תוך שמירה על גישה מודעת לשמירה והפחתת נזק הבנייה על כדור הארץ. כמו כן, ריפלנט משתמש במתודולוגיה של עיצוב עוקב פונקציה ואפשרות ליצירת בית חכם שמסתגל לסביבתו ומספק ערך נוסף לבעליו. האדריכלים מייקל כספי ורמי קן-דרור מסטודיו ריפלנט מעורבים באופן פעיל בדיון הבינלאומי הנוכחי על אחריות סביבתית ובשיח על טכנולוגיות חיסכון באנרגיה ובפיתוח מושגים מקוריים ויצירתיים לייצור ואגירת אנרגיה מתחדשת במבנים.


סטודיו ריפלנט לאדריכלות ירוקה מורכב מצוות של אדריכלים ומעצבים, אשר מפתחים מדי יום תצורות חשיבה חדשות בתחום של ארכיטקטורה אקולוגית ויצירת פתרונות חדשניים לבית חכם המשתמש באוורור פסיבי, בנייה בחומרים טבעיים מבוססים על הרכב אדמה, שיטות בנייה באבן מסורתית ושיטות עתיקות של עץ ( פרטים של מחברי עץ ללא ברגים) וכן חשיבה מחוץ לקופסא בדרכי מיזוג אוויר טבעיים ללא צורך במזגן.


סטודיו ריפלנט לא מעצב אריזות, אלא יוצר תוכן. הבניין הוא הרבה יותר מאשר גג וארבעה קירות, וכל פרוייקט נשמר ומתוכנן במסגרת התקציב. אנחנו מדגישים זמן וחשיבה על כל פרט, חשיבה על החוויה שהבית מספק ויכולת של התכנון להעשיר את חוויתנו בבית חכם, לכל זה יש השפעה משמעותית על איכות חיי של הקליינט. על בסיס שיקולים אלה, סטודיו ריפלנט בונה מוניטין של מצויינות בארכיטקטורה עכשיוית שיהווה דוגמא לתכנון בעתיד ויפתח דרכי חשיבה חדשניים בתחום המגורים בישראל.

www.replanit.com 

פרויקטים אחרונים של סטודיו ריפלנט אדריכלות ירוקה