שאברב

קבוצת ביתא מערכות וואקום בע"מ, בעלת המותג שאברב, מייצגת
בישראל את פרויקט BEAM האמריקאי זה 25 שנה.

קונצרן BEAM האמריקאי, מקבוצת ELECTROLUX העולמית (החברה הגדולה בעולם למוצרי חשמל ביתיים) חוגג בימים אלו את יובל ה- 50 להיווסדו, בד בבד עם הגיעו לנתח שוק בינלאומי חסר תקדים של 54% !

בשנת 1997, השיקה BEAM טכנולוגיית מנועי וואקום חדישה, ה- Serenity, שיחד עם שיטת הסינון האקטיבי הביאה לכך, שמערכת BEAM הפכה ליחידה בעולם שהוכחה קלינית כמקלה על סימפטומים של אלרגיות.

במסגרת יובל ה- 50, השיק קונצרן BEAM (מקבוצת Electrolux) בשנת 2007, מנוע וואקום ייחודי, פרי פיתוח של למעלה משנתיים. מנוע הוואקום החדיש מהווה שילוב של טכנולוגיית וואקום מתקדמת יחד עם משוב צרכנים בינלאומי שנערך בקרב לקוחות BEAM בעולם.

מנוע הדור ה- 3 או בשמו המלא ה- BEAM PACIFICA 4500, הושק לראשונה בישראל ובעוד 9 מדינות נבחרות בעולם לאחר שעבר את ביקורות האיכות המחמירות של מעבדות BEAM בארה"ב. המנוע מציע ביצועים משופרים מבחינת רעש, עמידות, עוצמה וסינון, כאשר מיכל איסוף האשפה שלו מצופה בחומר אנטי-בקטריאלי לדחיית הצטברות עובש, חיידקים וריחות לוואי.

בשנת 2007 קיבלה הובלת השוק בישראל אישוש נוסף בדמות זכיית החברה במקום ה- 1 במכירות ביחס לאוכלוסיה בין מפיצי BEAM בעולם.

חברת שאברב חרתה על דגלה מחוייבות מלאה לספק ללקוחותיה את המערכות הטובות ביותר לטווח הארוך ולהיות הבחירה הראשונה שלהם בכל הנוגע לאמינות ולאיכות המערכות והשרות הנלווה להן לאורך השנים.

חזון החברה בשנת ה- 25 לקיומה הוא להציע ללקוח בישראל את המערכות הטובות מסוגן בעולם, תוך בקרת איכות ושרות מן הדרגה הראשונה.