גולדשמידט אדריכלות ועיצוב

אדריכלית אישית וקשובה,יצירתית מקצועית ובעלת נסיון רב. מלווה משלב הרעיון , ההגשה לוועדה, הבניה ועד הכניסה לבית. כולל עיצוב פנים.

052-6052266


וקצת יותר פרטים על המשרד:

שגית גולדשמידט

אדריכלית ומעצבת פנים. בוגרת הפקולטה לאדריכלות ובנוי ערים בטכניון (B. Arch), ובעלת תואר שני באדריכלות(M.Sc) מהטכניון בהצטיינות. מתמחה בבניה ירוקה. בעלת נסיון עשיר בתכנון בתים פרטיים ומבני ציבור. עוסקת גם ביעוץ אדריכלי.


-אני מאמין-
אני מאמינה בתכנון פונקציונלי, יצירתי וחכם. המכניס שאר רוח לחלל בו אנו שוהים.

האדריכלות שסביבינו משפיעה רבות על אורח חיינו, על רגשותינו ועל הרגלינו. הסביבה הפיסית מאפשרת ותומכת בקיומה של התנהגות האדם בתוכה.  תכנון אדריכלי נעים ברור ומואר יצור תחושת ביטחון ורוגע, ויאפשר פעילות בנוחות וביעילות.

אדריכלות צריכה להתייחס לסביבתה, ולקשר בין החוץ והפנים באופן הדוק. מתוך תפישת עולם זו נבנתה השפה האדריכלית המאפיינת את המשרד. המשרד יושב במושב גמזו, מוקף בשדות ומטעים ושואב השראה מעולם הטבע והמרחב סביבו. גם תוצרי התכנון של המשרד מאופיינים בשימוש רב בחומרים טבעיים, וכן בקו טבעי וזורם.

אדריכלות ירוקה: תכנון חכם מתחשב גם בהשפעות האקלימיות על המבנה. הבנה של המערכת הטבעית מאפשרת לשקלל נכון את זווית העמדת המבנה, את ההצללות ואת התאורה הטבעית, וכן את כיווני האוויר ואת השימוש הנכון בחומרי הבניה.

תפקיד האדריכל להקשיב ולזהות את הדגשים המתאימים לכל לקוח, ולתכנן אדריכלות המתאימה לו באופן אישי. אני מלווה את הלקוח משלב הרעיון והסקיצה, התכנון הראשוני, הרישוי, תכניות העבודה, ועד לשלב בחירת חומרי הגמר, הריהוט והאבזור. תוך הקפדה כי השפה האדריכלית תתאים לרצונו ולטעמו של המשתמש.

אני מאמינה באדריכלות מקצועית, עכשווית, אחראית ומדויקת. אדריכלות הנשארת עם היד על הדופק – אך לא נגררת לאופנה חולפת. כפי שאמר בעבר אדריכל לודויג מיס ואן דה רוהה "אדריכלות היא הרצון של התקופה המתורגם לחלל".

קטלוגים אחרונים של גולדשמידט אדריכלות ועיצוב