ב.נ.ז.כ. סחר - dyson

03-6762924 2

ב.נ.ז.כ. סחר בע"מ  - יבואני דייסון בישראל


 


חברת ב.נ.ז.כ. סחר יבוא והפצה בע"מ נוסדה לפני 17 שנה. החברה עוסקת ביבוא שיווק ושרות למוצרי חשמל ביתיים ומוסדיים. ב.נ.ז.כ. ביססה את מעמדה כמובילת שוק בענף בזכות מגוון המוצרים, איכות ללא פשרות וסטנדרטים גבוהים ביותר של שירות.


 


חברת ב.נ.ז.כ. סחר בע"מ מחזיקה בזיכיונות היבוא והשיווק הבלעדיים למותג הבריטי המוביל  dyson , dyson Airblade.


 


מאז הקמתה, שרות הלקוחות של חברת ב.נ.ז.כ. הוא אחד מאבני היסוד המזוהים של החברה המקפידה לתת אחריות ושרות ברמה הגבוהה ביותר, ואף נהייתה למובילת הדרך בסטנדרטים למתן שרות בארץ.


החברה נודעת בשל השרות והאחריות הניתנים בבית הלקוח, בפריסה ארצית, ע"י טכנאים מקצועיים של החברה בלבד ולא ע"י קבלני משנה ובשימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד.


במחלקת שירות הלקוחות המרכזית מופעל גם קו תמיכה ושרות טלפוני, המאפשר מתן פתרונות מהירים, אמינים ויעילים ללקוחותיה - כמי שחרטה על דיגלה מצוינות בשירות.


 


חברת דייסון, אותה מייצגת ב.נ.ז.כ. בישראל הינה חברת טכנולוגיה בריטית, אשר נוסדה בשנת 1992 על ידי סר ג'יימס דייסון.


דייסון מתכננת ומייצרת טכנולוגיה המיושמת בשואבי אבק, מייבשי ידיים, מאווררים ללא להבים לקירור וחימום ומנועים מתקדמים. מוצרי דייסון נמכרים בלמעלה מ 50 מדינות והיא מעסיקה כ- 3,100 עובדים ברחבי העולם, שליש מהם מהנדסים ו/או מדעני מו"פ. החברה מתגאה במוצרים הנדסיים הפועלים טוב יותר מאשר קודמיהם.


טכנולוגיית הציקלון (שאיבה ללא שקית) שהומצאה על ידי ג'ימס דייסון שינתה ללא הכר את תעשיית שואבי האבק בעולם כולו ומהווה מודל לחיקוי על ידי רוב היצרנים.


שואבי האבק של dyson הם מובילי שוק בעולם כולו, גם בישראל הם תופסים נתח של 38% מכלל מחזור מכירות שואבי האבק.


חברת dyson משקיעה במחקר ופיתוח טכנולוגי כ-15% מהמחזור. 22% מעובדי החברה הם מהנדסים וטכנאי פיתוח המועסקים במו"פ.


 


לפני מספר שנים dyson החלה לשווק בהצלחה רבה מייבשי ידיים מוסדיים המבוססים על סילוני אוויר היוצאים ממכשיר הייבוש במהירות של 640 קמ"ש. מלבד החיסכון הכספי הניכר למשתמשים בטכנולוגיה זו, מייבשי דייסון מפחיתים את כמות העצים הנכרתים לצורך יצור הנייר, את פליטת הפחמן ובדרך זו גם את טביעת הרגל הפחמנית של ארגונים רבים.

קטלוגים אחרונים של ב.נ.ז.כ. סחר - dyson