לאה אשכנזי אדריכלות ועיצוב פני

 סטודיו לאדריכלות פנים ועיצוב, המנוהל על ידי לאה אשכנזי, בוגרת הטכניון באדריכלות פנים. הסטודיו מתמקד בתכנון אדריכלי ועיצוב של  בתים ,דירות יוקרה, חללים מסחריים , חנויות, בתי קפה, מסעדות ומשרדים.

 בעלת ניסיון רב  במגוון פרויקטים, פרטיים ומסחריים.  מתן פתרונות החל משלב הרעיון, דרך התכנון וכלה בעיצוב תוך התחשבות בתקציב הלקוח ולוחות הזמנים. החלל, אותו מעצבים, מושפע ישירות מייעודו של המקום, קהל היעד אליו הוא פונה, זהות מוצריו, הקונספט אותו הוא רוצה לשדר וכמובן – החזון של בעליו. תהליך  העבודה שלי , דוגל בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, תוך שקיפות וליווי מקצועי לאורך כל שלבי הפרויקט. העבודה מתבססת על איכות ללא פשרות, יעילות ומצוינות, תוך הקפדה על ביצוע בהתאם ללוח זמנים מוגדר מראש ועמידה ביעדי התקציב.

התפיסה העיצובית שלי היא בעיקרה מינימליסטית, אני דוגלת בחזונו של האדריכל מיס ואן דר רוהה שאמר “Less Is More”.  אני מאמינה כי בתכנון נכון, המתאים לחלל ולפונקציונליות הנדרשת, שימוש בחומרים אכותיים והקפדה על אכות ביצוע ורמת גימור גבוהה, יכולים להביא אותנו לתוצאות מרשימות ופונקציונליות, ללא שימוש ביותר מדי פעלולים. כמו באוכל טוב, גם כך בעיצוב, השימוש בחומרי גלם מעולים ודבקות בקונספט העיצובי שהוגדר מובילים לתוצאות מצוינות.

Edit