דורית סלע אדריכלות ועיצוב פנים

0
משרד האדריכלים דורית סלע אדריכלות נוסד בשנת 2000 ע"י דורית סלע.
המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים. המשרד משלב בין אדריכלות לעיצוב פנים, שילוב המאפשר להעניק ללקוחות המשרד את השירות האדריכלי הטוב והמקצועי ביותר.
באמתחתנו מעל 100 פרויקטים גמורים, אשר מאפשרים לנו לספק ללקוח שירות מעולה, המבוסס על ניסיון רב שנים בהתמודדות עם השגת מטרות תקציביות, אסתטיות, טכנולוגיות וחוקיות.
השינויים הטכנולוגים שהתרחשו בשנים האחרונות דרשו ממשרדנו לא רק יצירה בלתי פוסקת אלא גם יצירת כלי עבודה חדשים המגדירים מחדש את תפיסת העיצוב שלנו Total design.
אנו מאמינים כי פרויקט בנייה מוצלח מגשים את חלומותיהם של הלקוחות, ממלא את דרישותיהם כמשתמשים ותורם לשיפור איכות החיים בביתם. ניסיוננו לימדנו להתאים ולהבין את צרכי ורצונות לקוחותינו: מיקום, תרבות, תכניות ייעודיות, ומימון, אלו נלקחים לתשומת ליבנו ומוטבעים במוצר סופי הקשור לסביבתו.
הגוונים הרבים של פועלנו נובעים מן השדה הרחב בו אנו פועלים, אנו מתכננים ומעצבים בתים פרטיים ודירות בדגש על שוק דירות היוקרה.
לימוד מתמיד הוא לדעתנו, המפתח ליכולתנו לספק ללקוחותנו שירות מעולה.
הלימוד המתמיד מבוצע על- ידי ביקורים קבועים בתערוכות העיצוב השנתיות במילאנו, קלן ופריז וכן ע"י התעדכנות בכלי התוכנה המתקדמים ביותר הקיימים בשוק, המאפשרים לנו לבצע הדמיות ותוכניות ברמה הגבוהה ביותר. אנו רואים בהדמיות המחשב המבוצעות באמצעות תוכנת 3Dmax כלי אינטראקטיבי המאפשר ללקוח ראייה כוללת של המבנה בכל שלב משלבי התכנון. להתרשמות מההדמיות והסרטים ניתן להיכנס לתיקיית פרויקטים בעבודה באתר שלנו.
אנו מתחייבים להציג עבודות ייחודיות, הנוגעות בסביבתן ועם זאת, מבטאות קו נקי, יעיל ויוקרתי. עומק המומחיות של צוות המשרד מלווה את הלקוחות מהרעיון הראשוני ועד לפיקוח על, לוחות זמינים ותקציב.