ריקי מעצבת פנים

0523-851742

שמי רבקה פנקר פלקר, אני מעצבת פנים בוגרת סטודיו B6, שרטטת אדריכלית רשומה בפנקס ההנדסאים והטכנאים. אני מעצבת דירות, חדרים, בתים פרטיים, משרדים וחללים מסחריים בהתאם לצרכים וההתנהלות היומיומית שלכם.


 בעיצובים שלי אני משלבת אלמנטים אותנטיים עם נגיעות מהמזרח הרחוק ומארץ למי שאוהב.


אני מעצבת מהנשמה ואוהבת לשלב צבעים ומרקמים. אני אוהבת לעצב מחוץ לקופסא ולהעניק לכם את העיצוב שאתם חולמים עליו.


אני מאמינה בעבודה משותפת אתכם והפיכת החלום שלכם למציאות. אלווה אתכם משלב הרעיון ועד הפיכתו בפועל לעיצוב, מותאם אישית עבורכם, החל משלב הכנת הסקיצות ועד רכישת הפריטים. כל זאת, לצד ניהול מדויק של התקציב ועמידה בזמנים.


 לקביעת פגישת ייעוץ התקשרו: 052-3851-742


מסרים:


בוגרת עיצוב פנים בסטודיו 6B, והום סטיילינג . בוגרת מה"ט. משנת 1997 שרטטת אדריכלית רשומה בפנקס ההנדסיים וטכנאים. בעלת ידע בתחום הקונסטרוקציה ויכולה לשלב תכניות חיצוניות. מעצבת עם דמיון ומחשבה מחוץ לקופסא. אני מציעה פתרונות עיצוב יצירתיים, רעיונות ייחודיים (שילוב של שילובים של צבעים, מרקמים, קשתות, לא מגבילה עצמי בעיצוב סטנדרטי) מעצבת מהנשמה, אוהבת שילוב של צבעים, חומרים וסגנונות. משלבת את כל סוגי עיצוב מודרני, כפרי קלאסי עם עיצוב אותנטי – להיות בארץ ולהרגיש בחו"ל. השילוב בא לידי ביטוי בסגנון עיצוב החלונות, הווילונות, הקירות (טפטים) הרצפה (אריחים ושטיחים). מחוברת מאוד לתחום היצירתי והעיצובי, אוהבת לעצב גם תכשיטים ובגדים. אני גם מאפרת מקצועית. אני בעלת יכולת ניהול גבוהה, בעלת ניסיון רב בתחומי הניהול מעבודתה כשכירה בהנהלת חשבונות ואדמיניסטרציה. אמא ל- 3 ילדים.

שירותי עיצוב פנים, תכנון ושרטוט:


העיצוב כולל ייעוץ מדידה 3 הצעות סקיצות של תכניות לבחירה של הלקוח תכניות הדמיה ותכנית העמדה סט תכניות הריסה ובנייה, כתב כמויות לביצוע, ליווי ופיקוח עליון, ליווי הלקוח בחירת הפריטים, הלבשת הבית וסטיילינג, ניהול התקציב בהתאמה לפרוייקט התכנון והעיצוב נעשה בהתאם לדרישות הלקוחות והצרכים שלהם. הלקוחות נשאלים לדוגמא מי מבשל בבית,על מה חשוב לשים דגש בחדר ילדים, מה מאפיין את המשפחה, תחביבים, פינה עבורם, מה מסגרת התקציב.

מפרטים אחרונים של ריקי מעצבת פנים