שירה אברמוביץ עיצוב פנים

0523404540
 שירה אברמוביץ – מעצבת רב תחומית עוסקת בעיצוב פנים ובהום סטיילינג , מסגננת בתים כדי לצור סביבת מגורים טובה יותר ונעימה יותר .עוזרת לאנשים לאהוב את ביתם, להבין את הצרכים שלהם ובזה להקל על החיים שלהם, ולהנעים את ההתנהלות בבית.
  
המטרה של ההום סטיילינג הינה לייפות חלל (סלון, חדר שינה, מטבח, חדר רחצה), תוך התחשבות בשימוש שאמור להיות בחלל. לפני ביצוע תהליך העיצוב, הדיירים שאמורים לחיות ולגור ביומיום בחלל, מתבקשים לדמיין כיצד הם היו רוצים שהחלל ייראה, במסגרת המגבלות של גודל ותקציב. לפיכך, תפקיד מעצב הוא להתאים בין הרצונות והצרכים של הלקוח לבין המגבלות הכספיים ומבנה החללים.
הום סטיילינג מתרכז בריהוט וצורת העמדתו, בדי ריפוד, וילונות, שטיחים, תאורה, כיסויי מיטה, חפצי נוי, פריטי אמנות, התאמת צבעי הקירות לריצוף ולאלמנטים השונים בתוך החלל וכן קשורים בכל פרט אחר אשר יגרום לשילוב הכללי של חלקי השלם להיראות טוב יותר.
מכאן, שעיצוב בית יכול להתבצע גם ללא שבירת קירות. הום סטיילינג בא לשדרג חללים קיימים, על ידי "רענון" שלהם, בהתאם להעדפה האישית של דיירי הבית
שירות זה מיועד גם לאלה המעוניינים להציג את ביתם למכירה או השכרה. עיצוב והכנת הבית יביאו לתוצאה שתהיה העלאת שווי המכירה וקיצור משך המכירה.
 

פרויקטים אחרונים של שירה אברמוביץ עיצוב פנים