קורס אוטוקאד

מבוא
אוטוקאד היא תוכנה המשמשת לתכנון ועיצוב, מדובר באחת התוכנות הנפוצות והטובות ביותר בתחום זה. תוכנת אוטוקאד מאפשרת לתכנן באופן ממחושב המדוייק ביותר עד לפרטים הקטנים. תוכנה זו מאפשרת לדמות את התוצאה הסופית ואת התהליכים בדרך כך שניתן לראות באופן יותר ויזואלי ומוחשי את העיצוב והתכנון המדובר.

מה לומדים
לימודי אוטוקאד הם לימודים מעמיקים של תוכנת מחשב המאפשרת עיצוב ותכנון עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר. ישנם כמה סוגי תוכנות, אשר מתמקדות כל אחת בסוג העיצוב המתאים לו. אבל באופן כללי לימודי האוטוקאד ייעשו בשלבים על מנת לבסס את הלימוד בצורה הטובה ביותר אשר תאפשר יישום מקצועי של הלימוד בשטח.

לימוד שימוש ושרטוט- בתחילת הקורס חשוב ללמד את התלמידים את עקרונות השרטוט דרך התוכנה. במהלך הלימוד, התלמיד יכיר את התוכנה ואת כל הפונקציות הקיימות בה. החל בדברים הבסיסיים של הכרת הפקודות הקיימות וכלה בדברים המורכבים. הוא יבין איך לתרגם את השרטוט אשר אותו הוא היה רגיל לשרטט על נייר או על תוכנה אחרת, באמצעות הלימוד התלמיד יבין לתרגם את  השרטוט לשפת התוכנה ולהעביר אותה למחשב כדי שתוכנת אוטוקאד תוכל לבנות דגם מדויק וחזותי של העיצוב שלו. ילמדו את סביבת העבודה על החלונות, את ממשק התוכנה, את הדרך שבה ניתן לתרגם את הטקסט לצורה שהשפה תבין, לימוד טכניקה של עבודה בשכבות, יכולת שרטוט בשכבות.

שירטוט בממדים- לאחר הכרת התוכנה והבנה של דרך הפעולה שלה. התלמיד יעמיק בשלבי העיצוב וילמד כיצד לשרטט בתוכנה גם דברים מתקדמים יותר. בתחילה יעבדו על מודלים דו מימדים ובהמשך יעברו לשרטט מודלים תלת ממדים. 

פונקציות מתקדמות- כאשר יהיה ניכר כי תלמידי הקורס הבינו ולמדו את עיקרי התכנון והשרטוט באופן מוצלח וכי יש ביכולתם לשרטט דגם שאותו הם רוצים על ידי תוכנת האוטוקאד, ניתן לעבור לשלב המתקדם יותר של עיצובים ופונקציות מיוחדות ומסובכות יותר.

תנאי קבלה
הקורס מיועד בעיקר לאנשים המגיעים מתחום העיצוב, הנדסה, אדריכלות. אבל אם ברצונך ללמוד זאת גם בלי להגיע מתחום זה ניתן להתקבל לקורס אחרי 12 שנות לימוד, כל עוד יש ידע בסיסי באנגלית וידע בסיסי ביישומי המחשב ובוינדווס.

זמן לימודים
משך הלימודים משתנה בהתאם לרמת הקורס שאותו לוקחים, ישנם קורסים המלמדים את כל סוגי האוטוקאד בצורה מעמיקה ומקיפה וישנם קורסים אשר רק מציעים שליטה בסיסית והתמצאות בתוכנת אוטוקאד. 

טווח שעות הלימודים הוא לרוב בין 28 עד ל650 שעות של לימוד. בסוף הקורס תוענק ללומד תעודה המציינת את שם הקורס שאותו הוא למד.
ניתן לחפש מקומות לימוד המעבירים את הקורס בזמנים שונים, כל אחד מהם עם השעות הקבועות שלו. יהיו כאלו שיציעו ימי לימוד מרוכזים, יהיו אחרים המלמדים את הקורס בשעות הערב ויש גם קורסים הניתנים בשעות הבוקר.

לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה.
קורס אוטוקאד הוא כלי עזר שימושי ביותר להמשך העבודה של כל אחד אשר עובד בתחום ההנדסה או העיצוב. רבים ממקומות העבודה שולחים את העובדים שלהם על מנת להשתלם בקורס אוטוקאד כדי לשפר את הביצועים של העובדה וכדי להיות מעודכנים ועכשווים באשר לכל מה שנוגע בתחום העיצוב והתכנון בעידן זה. גם אנשים פרטיים העוסקים בתחום בוחרים ללמוד את הקורס על מנת לספק את העיצובים המדוייקים ביותר. 

אם למדת את קורס האוטוקאד ביכולתך עכשיו לשווק את עצמך בתור בעל שליטה בתוכנה זאת ולהציע את שירותיך לחברות העוסקות בתחום ובכל להגדיל את הסיכויים לכך שיבחרו בכך לעבוד איתם, כיום כל מקום עבודה העוסק באדריכלות ותכנון יעדיף ויבחר לעבוד באמצעות תוכנה זו.
סיבות למה להתחיל ללמוד את הנושא
ראשית, אם הנך עוסק במקצוע הקשור לתחום השרטוט, כגון אדריכלות, הנדסה או עיצוב. אין צורך לחפש סיבות למה להתחיל ללמוד את הנושא. הצורך הוא כל כך מתבקש בתחום זה שאין למעשה סיבה לא ללמוד את הנושא. לימוד תוכנת אוטוקאד יאפשר לך להתמקצע בתחום שלך ולהיות בעל מקצוע אשר מבין ומעודכן בצורות העבודה העדכניות והנכונות. לימוד שימוש בתוכנת אוטוקאד יעשיר את ידיעותיך הן כאדם פרטי והן כחלק החברה שבה תוכל להיות משמעותי ותורם יותר בזכות הידע החדש שצברת.עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.