קורס הום סטיילינג

קורס הום סטיילינג – כל המידע!

מבוא
הום סטיילינג, במילים פשוטות, הוא עיצוב הבית. התחום של הום סטיילינג הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים מבינים כי נושא הסטיילינג אינו קשור רק ללבוש או למראה של האדם, אלא גם למגוון תחומי עיצוב אחרים. הום סטיילינג הוא הדרך לעצב את הבית בצורה יפה, נאה, עדכנית וייחודית, אשר מתאימה לאופי של בני הבית, לסגנון האהוב עליהם וגם לטרנדים המקובלים והאופנתיים בתחום עיצוב הבית. קורס הום סטיילינג מתאים לכל מי שאוהב עיצוב ונהנה מעיצוב, ולכל מי שרוצה לדעת כיצד לקחת פרטים קטנים, ולשנות איתם את הבית כולו.

מה לומדים?
קורס הום סטיילינג עוסק במגוון נושאים השייכים לעיצוב ולסטיילינג של הבית. קורסים במקומות שונים מלמדים נושאים שונים, אולם הקו הכללי הוא זהה – מגוון שיטות עיצוב, היכרות עם גישות שונות בעיצוב, עיצוב נכון של חדרים שונים בבית, וכן הלאה. הנה מספר נושאים נפוצים בלימודי הום סטיילינג: מושגי יסוד בעיצוב; סגנונות עיצוב; היכרות עם חומרים; שימוש בצבעים; פרספקטיבה ואיזומטריה; ריהוט לסוגיו ועיצוב ריהוט; עיצוב תאורה; אור וצל בעיצוב הבית; יסודות הפאנג שוואי; טקסטיל לבית; אקססוריז וכלי נוי לעיצוב הבית; עיצוב מטבח; עיצוב של חללים רטובים – חדרי אמבטיה ושירותים; עיצוב חדרי שינה; עיצוב חדרי ילדים; עיצוב סלונים ופינות אוכל; שימוש בטקסטורות בעיצוב; עיצוב של חללים ציבוריים ומשרדיים; רישום ושרטוט אדריכלי בסיס; יצירת הדמיות ומודלים בתלת ממד; ועוד.

תנאי קבלה
לימודי הום סטיילינג אינם מוגבלים בתנאי קבלה כלשהם. ישנם מקומות לימוד אשר מתנים את הקבלה לקורס בראיון אישי או בהצגה של תיק עבודות אמנותי כלשהו, אולם במרבית המקומות אין תנאי סף לקבלה. עם זאת הלימודים, כאמור, מתאימים לאנשים יצירתיים, לחובבי אמנות ועיצוב, ולאנשים שהעיצוב והאסתטיקה הם בנשמתם.

זמן לימודים
קורס הום סטיילינג נמשך לרוב כשנה, ולעיתים אף פחות מכך, תלוי בהיקף הלימודים. במרבית המקרים, קורס הום סטיילינג נפרס על פני לימודים חד שבועיים, מספר שעות בכל מפגש, והוא נמשך, כאמור, כ-7 חודשים ועד כשנה. במרבית המקרים, בסיום הקורס נערך פרויקט גמר גדול אשר מרכז את כל נושאי הלימוד.

לאן ממשיכים מכאן?
בסיומו של קורס הום סטיילינג, בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודה במגוון מקומות עבודה מתאימים. ישנה אפשרות של עבודה כשכירים, במשרדי אדריכלות ובמקומות דומים, בתפקיד של מעצבי הום סטיילינג, מעצבי תאורה וכן הלאה. ניתן להשתלב גם בתחומים של יועצי צבע, עיצוב מטבחים ועוד. כמובן, ישנה גם אפשרות לעבודה כעצמאים, כיועצי הום סטיילינג אשר מייעצים לכל מי שמעוניין לשףץ את ביתו או לרענן את העיצוב שלו. יועצי הום סטיילינג אשר עובדים באופן עצמאי לרוב משתפים פעולה עם מעצבי פנים ואדריכלים, על מנת ליצור סנכרון בין התכנון של הבית לעיצוב שלו. ייעוץ בנושאי הום סטיילינג נעשה גם במשרדים או בחנויות שונות אשר עוסקות בענף הריהוט, התאורה, העיצוב והאווירה, וניתן להשתלב בעבודה כשכירים גם במקומות אלה.

למה ללמוד הום סטיילינג?
לימודי הום סטיילינג הם לימודים מעניינים מאד, אשר מושכים אליהם כל מי שיש לו אהבה לעיצוב ולאסתטיקה. לימודי הום סטיילינג מאפשרים לסטודנטים ליהנות ממקצוע איכותי ומקצועי, ברמה גבוהה, בתוך תקופת לימודים קצרה במיוחד. למעשה, קורס הום סטיילינג מכניס את הכישרונות הטבעיים של אוהבי העיצוב אל תוך הידע המקצועי הנדרש לעבודה בתחום, כך שכל מי שאוהב את התחום, יכול להשתלב בו בקלות. מגוון אפשרויות העבודה גם הוא סיבה טובה להשתלב בקורס הום סטיילינג.


עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 2 מתוך 2.