קורס רוויט

מבוא

Revit Architecture

תוכנת רוויט היא תוכנה ייחודית אשר נוצרה עבור אדריכלים, מעצבי פנים ומהנדסים, על מנת לאפשר להם לתכנן את המבנים השונים בצורה יעילה יותר וברורה יותר. באמצעות תוכנת רוויט, ניתן לתכנן את המבנה ישירות בתלת ממד, מבלי להתחיל בתוכניות מתאר דו ממדיות. תוכנת רוויט מאפשר מידול, יצירת חתכים, הפקה של תכניות, פרטים מדויקים, רשימות ועוד – בקלות רבה במיוחד. תוכנת רוויט נועדה, למעשה, לחסוך זמן רב של עבודת תכנון, באמצעות יצירה מקבילה של תוכניות עבודה ושל הדמיות ממוחשבות תלת ממדיות. קורס רוויט נועד להעניק לאדריכלים ולאנשי מקצוע אחרים בתחום, היכרות מלאה עם תוכנת רוויט, החל בהיכרות בסיסית עם התוכנה, דרך בניית מודלים תלת ממדיים, פרטי בניין ועוד, ועד להפקת תוכניות ולהדמיה ממוחשבת ואנימציה.

מה לומדים?
הלימודים בקורס רוויט כוללים מגוון נושאים משמעותיים לשימוש בתוכנת רוויט. הנה מספר נושאים מרכזיים אשר נלמדים במסגרת קורס רוויט:
שרטוט של מבנים, דלתות, חלונות, קירות מסוגים שונים וכן הלאה; הפקה של מבטים תלת ממדיים על התוכנית, ושל מבטי מצלמה; הגדרה של חומרים וצבעים בתוכנית; הפקה של תוכניות דו ממדיות; התממשקות עם תוכנות שרטוט אחרות, כמו אוטוקאד; כלי השרטוט והתפריטים השונים בתוכנה; יצירת הדמיות וסרטים באמצעות התוכנה; יצירת רשימת כמויות; לימוד של ממשק המשתמש של התוכנה; הוספת הערות ומידות; הכנה להדפסה; שימוש באלמנטים שונים של תלת ממד – הצללה, תאורה ועוד; יצירת משפחות של תוכניות וקישור בין תוכניות שונות; אסטרטגיות של ניהול פרויקט; ועוד.

בסיום הלימודים, בוגרי הקורס יוכלו לעבוד עם תוכנת רוויט באופן שוטף, ולהפיק ממנה שרטוטים ברמה גבוהה במיוחד. הבוגרים יוכלו לתכנן פרויקטים גדולים, וליצור פרויקטים שמכילים מודלים תלת ממדיים. הם יוכלו ליצור שרטוטים פעילים, וליצור קשרים ברורים בין תוכניות דו ממדיות לבין הדמיות תלת ממדיות, כך שהלקוח יכול להבין בצורה ברורה את התוכניות, ולשתף פעולה עם הפרויקט.

לחצו לקבלת פרטים אודות קורס רוויט באזור מגוריכם

תנאי קבלה
קורס רוויט מיועד לאדריכלים, מהנדסים, מעצבי פנים ואנשי מקצוע אחרים בתחום. אין תנאי קבלה מיוחדים לקורס רוויט, אך יש צורך בהיכרות בסיסי עם תוכנות שרטוט ועם עולם התכנון האדריכלי.

זמן לימודים
ישנם סוגים שונים ומוסדות מגוונים בהם ניתן ללמוד רוויט, מספר המפגשים תלוי במקום הלימודים ושיטת הלמיוד. המפגשים הם בדרך כלל מפגשים חד שבועיים, וכל מפגש נמשך כ-2 עד 4 שעות. הלימודים מתקיימים בבקרים או בערבים.
כיום נפוצים מאוד לימודים מקוונים בהם ניתן ללמוד מכל מקום בו נוח לכם לצפות בקורס, ישנם קורסים שמועברים בשידור חיי וכן קורסים מוקלטים.

לאן ממשיכים מכאן?
תוכנת רוויט היא תוכנה יעילה, אשר מקצרת את משך העבודה על כל פרויקט של תכנון אדריכלי. קורס רוויט אינו תכנית לימודים עצמאית למקצוע חדש – הוא משדרג את העבודה הקיימת של אדריכלים, מהנדסים ומעצבי פנים. לאחר קורס רוויט, אנשי המקצוע השונים יכולים לחזור לעבודתם – כשכירים או כעצמאיים – אך כעת, העבודה שלהם משודרגת פי כמה. לאחר קורס רוויט, ניתן לתכנן מבנים בצורה יעילה יותר ומהירה יותר, ולהגיש ללקוחות תכניות ברורות יותר, אשר משלבות גם הדמיות תלת ממדיות, במקביל לתוכניות עבודה רגילות, כך שקל להשוות בין התכניות ולדמיין כיצד תיראה התוצאה הסופית. בוגרי קורס רוויט מקבלים תעודה מקצועית עם סיום הלימודים, ויכולים לחזור ולהציע ללקוחותיהם את התוצר המוגמר הטוב ביותר.

למה כדאי ללמוד קורס רוויט?
כאמור, קורס רוויט משדרג עד מאד את עבודתם של אדריכלים ומעצבי פנים. באמצעות קורס רוויט, כל אדריכל או מעצב פנים יכול לקצר באופן משמעותי את הזמן הנדרש לו על מנת לעבוד על פרויקט אחד. במיוחד יעילה התוכנה לאדריכלים אשר עובדים על פרויקטים מורכבים, כמו מבנים גדולים, פרויקטים למגורים וכן הלאה. באמצעות תוכנת רוויט, ניתן לשלב מספר תוכניות, ליצור קשרים בין תוכניות שונות, וליצור תוכניות ברורות יותר, כמו גם תוכניות תלת ממדיות, כך שהעבודה על פרויקטים מורכבים נעשית פשוטה יותר ומהירה יותר. קורס רוויט הינו קורס יסודי מאד, אשר מלמד את הסטודנטים את כל האפשרויות והכלים של התוכנה, על מנת ליצור את התוכניות ואת המודלים בצורה היעילה ביותר. כמו כן, הקורס כולל לימוד של אסטרטגיות שונות לניהול של פרויקטים מורכבים באמצעות התוכנה. המשמעות של כל זה, היא שאדריכל או מעצב פנים אשר עבר קורס רוויט, יוכל להעניק ללקוחותיו עבודה טובה בהרבה מזו שנתן להם לפני שהשתמש בתוכנה.
עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.