בוקר טוב בוס

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

בוקר טוב בוס

yov 6.07 (21:02)
אני רואה שהמעבר לשרת החדש עברכ בקלילות. מאכזב, אני מודה. אני בניתי על זה שהלך לך סוף השבוע. חבל. רגע, בעצם יש לי משהו שיהרוס לך את הוויקאנד בכל זאת - הסיפור הישן עם הקפצת הודעות לראש הרשימה.
המצב הנכחי הוא בלתי סביר בעליל. הודעות שניתנה להן תגובה אינן קופצות לראש הרשימה בפורום בו הן מתפרסמות וזה כמובן לא נח ובעיקר לא הגיוני. כבר יותר מפעם אחת נתקלתי בהודעות חדשות המופיעות ב"חמישה הפותחת" בדף הראשי. כאשר אני נכנס לרשימת הפורומים ונכנס לאחד מהם ההודעה החדשה לא נראית. למה? כי היא גלשה לה לדף 2, 3 או 453.
המצב הנכחי לא מאפשר לעקוב בצורה סבירה אחרי דיון שמעניין מישהו. הוא פשוט נעלם לו לדפים האחוריים של האתר, בלי להשאיר סימן.
אני משוכנע, כמו שהייתי תמיד, שהודעה שניתנה עליה תגובה *חייבת* להקפיץ את הדיון לראש רשימת הדיונים בפורום. ועכשיו אחרי שביטלת דייטים לוויקאנד בגלל שחשבת שיהיו לך ימבה שיחזורים והעברות אתה יכול למלא את החלון הזה בקצת עבודה חיובית בכיוון עליו אני מדבר.

וויקאנד נעים בוס

זה שגם אם הוא יכול לסתום מעדיף תמיד לקשקש.
הוסף תגובה קישור ישיר

שונא הקפצות

יובל 16.01 (12:46)
אני אישית שונא הקפצות... אבל אולי שווה לנסות לכמה זמן.

וחוצמזה יש פה מישהו שמצליח להביא תיזוזים הרבה יותר רציניים ממך (תסתכל בהודעה אחת מעל).
הוסף תגובה

,תפסיק לבכות יובל..

אורח 8.09 (15:41)
ותתחיל לנהל אתר.
חוצמזה זה לא תיזוז.מה יותר טוב מזה שעידכונים מהפורום מופיעים הישר על ה איי-גוגל הפרטי שלי.
אגב,אני בעד נושא ההקפצות.
הוסף תגובה

ויקומו המלפפונים

ויכו את הגנן. עומדים כולם בשורה, מסתלבטים עלי ונותנים לי הוראות ומטלות. ועוד דרך מערכת הפורומים שאני עצמי כתבתי ?!?!?

%#F@$ האמא שלכם #$% @#$FD%@VS אחותכם %DE!C^&! מאחורי ^B)S3%9ה^$ בזמן %#S!@# G5S@*@!#$$ F%26&
הוסף תגובה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סרגלית 8.09 (20:04)
אבל חשבתי שזה אתר ליברלי. או יותר נכון דמוקרטי.
אוףף...עוד אתר שמתנהל כמו משרד אדריכלים...:)
הישר כח כפרעע..גם רומא לא נבנתה ביום
:))
באעדן..
הוסף תגובה

לא גמרתי, רק לקחתי אוויר...

ושבדיוק באמצע ה@$$#& 534G4 #&!!$ #@$@! $%^$%# אולמרט HD64T $#%@% הגפילטעפיש בגרון !!!

חוצמזה מחר אני עובר דירה. לשרת של האתר לוקחים כל פעם שטח כפול. בשבילי יש תוספת של מרפסת (בקושי).

שנה טובה לכולם. אני מתנתק מהמכשירים עוד כמה שעות.

תעשו כיף.
הוסף תגובה

כמות ואיכות

yov 6.07 (21:02)
התרשמתי קשות. מזה שלמעלה.

זה שאם הייתה לו איכות היה יכול לוותר על הכמות

(ודרך אגב אם ההודעה הזו היתה קופצת הוא כבר היה למטה...)
הוסף תגובה