עדכונים לגבי האתר

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

עדכונים לגבי האתר

יובל 16.01 (12:46)
לא יודע אם שמתם לב לפרטים האחרונים שנכנסו. ערימות של פרטים יפיפים של א.ב. תכנון. דברים כמו זה:

www.saf.co.il/noa/det_1956

בנוסף לערימות הפרטים הם גם תומכים במידע המשמש לעדכון המחשבון. אני מקווה בשבוע הבא לצאת עם המחשבונים הראשונים שיעבדו על האלגוריתם החדש.
כן, יהיה יותר ממחשבון אחד. אחת הבעיות במחשבון הנוכחי הייתה הנסיון להחזיק תחת אותו משקל תכנונים שונים - למשל פריסות מקלחת כשהן חלק מעיצוב דירה וכשהן חלק מעיצוב מכון כושר. זה לא בדיוק אותו משקל בתכנון.
הוסף תגובה קישור ישיר

kt re (ל"ת)

yov 6.07 (21:02)
הוסף תגובה

אתה מתכוון kt rg ?

או ששוב יש לך משימות לשישבת.
הוסף תגובה

ומה רואה גוגל?

גוגל רואה אצלנו 7200 דפים!

7200 כתובות יחודיות של דפי מידע.
בדפי קבצים אנחנו מחזיקים בערך 1600 עד כמה שזכור לי. למרות שגוגל סופר קצת יותר אבל לדעתי הוא מתבלבל עם בקשות לפרטי בניין בפורומים.

נהיה מונסטר די גדול האתר הזה.
(-:ומה רואה גוגל?
הוסף תגובה

לא רק יפים, גם אופים

הפרטים של א.ב.תכנון אינם רק יפים או מפורטים, האם גם, ואולי בעיקר, מקצועיים !
כבר הרבה זמן שאני מחזיק את עצמי שלא למרוט שערות כשאני פוגש פרטים שאנשים מעלים לאתר. לא כולם כמובן, אבל רבים מעלים פרטים שלסטודנט לא הייתי מאשר. מרושלים, חסרי הבנה טכנית בסיסית, לא עובדים ומסוכנים. זה באמת נחמד שיש הרבה, אבל כדאי לחשוב פעמיים לפני ששותלים אוטומטית. הקופי-פייסט הוא חיה נוחה ומשתלמת אך במקרים רבים מסוכנת.
הפרטים של א.ב. הם ההיפך הגמור. כל פרט שלהם נראה כמו משהו שתוכנן על ידי מישהו שמבין בזה. מידע טכני לא חסר. הגדרות מדוייקות וברורות, בקיצור - ללקק את האצבעות. שאפו.

יואב
הוסף תגובה

אוקי... הבנתי, רשמתי לעצמי.

רשמתי לעצמי -

להוסיף אפשרות לציון לכל פרט שעולה למערכת, להציג פרטים בתוצאות חיפוש על פי ציונים, לאפשר למשתמשים רשומים להמליץ על פרטים (ולהעלות להם את הציון), לספור הורדות של כל פרט ועל פי זה להעלות את הציון, ללכת לקנות חלב.

אוקי, אני אתחיל מהסוף של הרשימה.

אתה רואה, לא צריך לסנג'ר אותי, אני עושה את זה לבד.
הוסף תגובה

פרפטום מובילה (ל"ת)

הוסף תגובה