מה בא לכם לעשות?

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

מה בא לכם לעשות?

יובל 16.01 (12:46)
נגיד, נניח, נאמר שחברה כלשהי ליצור פרופילי אלומיניום לחלונות ודלתות... נגיד אקסטל, באה אליכם בהצעה לשיתוף פעולה מעבר לחסות ולתמיכה שלהם באתר זה, ונגיד שמדובר בלעשות משהו יחד בתערוכת בילדינג בעוד חצי שנה בערך...
המימון עליהם, ההפקה עלינו. אירוע? מסיבה? הפגנה? מרתון עיצוב? סתם חלוקת מזכרות? הרצאה? הופעה? כוס קפה ועוגה? מסאז? נעים בגב? כנס מזיזי סרגלי הטי ודוחפי העכברים לדורותיהם?

מה עושים?
מה מחלקים?
למה שאנשים יבואו?

במילים אחרות, נגיד שבעל הבית השתגע ויהיה מוכן לשלם על הבירות והנישנושים, מה בא לכם לעשות?
הוסף תגובה קישור ישיר

תלישים, עם הטלפון של בעלהבית

yov 6.07 (21:02)
אני מתאר לעצמי שאתה מעוניין להגדיל חשיפה לאתר.
אני לא חושב שזה פשוט. הדבר היחיד שעובר לי בראש, הוא שני אמצעים - תצוגת חומר ויכולות וחלוקת תזכורות:
1. לארגן כמה שיותר מסכים שעליהם רץ לופ רנדומלי של פרטים/משאבים שיש באתר. יתכן שגם דיוני פורמים יהיה נחמד.צריך לבדוק כמה הם קריאים ברמת ההצצה של ההולך בתערוכה. במקביל ואם יש זמן התארגנות ארוך, ניתן לבקש מחברים לשלוח סרטונים קצרים בהם הם מספרים דברים נוסח "אני אדריכל בכיר מכרכור, לא יודע איך מחברים מזחלת לגג רעפים. גלשתי לתומי ב- SAF ופתאום ראיתי את הפרט. הורדתי, שילבתי בשרטוט וחיי המין שלי הפכו למשהו אחר לגמרי". אם יהיו לך כמה כאלה הייתי מכניס ללופ, יתפוס את העין יותר טוב.
2. לארגן כמה שיותר תלישים עם שם וכתובת האתר. הכי פשוט - חלוקת מדבקות עם הכתובת, הכי יעיל חלוקת אביזר שימושי עם כתובת האתר עליו, נניח ספל. נניח עט. נניח בובה מתנפחת של פמלה אם קעקועים של www.saf.co.il על הפטמות, בפונט אריאל 19.טוב לא חייב להיות הפונט הזה, אבל הבובה חובה. ואם פמלה זה בהרבה כסף תמיד אפשר בובה של שוש עטרי, או רפי גינת (זו כבר בבובה זוגית, אז אפשר לחסוך בהוצאות).

זה ולא תערוכה
הוסף תגובה