הי! מערכת פורומים חדשה!

חדשות והערות לגבי האתר. תפעול, הגרפיקה, באגים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

הי! מערכת פורומים חדשה!

יובל 16.01 (12:46)
בטח לא שמתם לב.

ביקורת?
הוסף תגובה קישור ישיר

בשתי ההודעות שכבר הכניסו כאן ש...

אורח 28.05 (22:54)
בשתי ההודעות שכבר הכניסו כאן שלחו תמונות גדולות יחסית. זה גורם לפורום להפתח בצורה מוזרה. אני חושב שעדיף שבהודעה עצמה תופיע תמונה מוקטנת ומי שירצה לראות את כולה ילחץ עליה להגדלה.
הוסף תגובה

ודאי... המצב הגרפי של הפורומי...

yov 6.07 (21:02)
ודאי...
המצב הגרפי של הפורומים החדשים בכי רע (מאד) איפה הצבעים הנעימים של המערכת הקודמת? איפה הפונטים העדינים? איפה היכולת להכניס פונט גדול, אדום ונטוי (וכן ראיתי את השורות הרשומות למטה, נו באמת...)? ובעיקר איפה האופציה להציג את כל ההודעות שהופיעו או עודכנו מאז ביקורי האחרון?

בקיצור, לקראת שנת המודל 2008 מכרת לנו כרמל דוכס מודל 73. שלא תגיד שאני לא אמרתי (ובפולנית).

יואב (שכמובן נאלץ להרשם מחדש...)
הוסף תגובה

אין עוגיות לאורחים ?

צא מהאתר, הכנס שוב...

הפתעה - ההודעות החדשות מסומנות באדום והישנות באפור.

זה לא עובד כשלא רשומים לאתר כי אני לא שומר עוגיות לאורחים. אבל עכשיו כשאתה לא אורח אז הכל עובד יופי.

(-:
הוסף תגובה

וגם בן משפחה מקבל אחת וקטנה

הרעיון של האדום נחמד, אבל הוא לא עובד. יותר נכון עובד חלקית. מבין ארבע ההודעות שלך שנכתבו אחרי שלי רק אחת נצבעה אדום (העליונה, אם זה עוזר לך במשהו).

וחוצמזה עכשיו רק גוברת הביקורת שלי על המערכת החדשה והירוקה שלך. נניח שענו על שלושה דיונים שאני משתתף בהם ועוקב אחריהם. ונניח שכיוון שסף אתר מצליח שיש בו 17 הודעות חדשות ביום, שניים משלושת הדיונים אינם יושבים עוד בדף הראשון של הפורום אלא נדחקים לעמודים 3 ו-7. ונניח שמערכת הצביעה באדום עובדת. אז אם מסכמים את כל הנניחים האלה מסתמנת לה מסקנה אופרטיבית מבעיתה: כדי לבדוק מה חדש בפורום כלשהו נאלץ לדפדף את עצמנו למוות בכל יום מחדש. אפילו הירוק שלך לא ירגיע אותי במקרה כזה.

במינימום, למען שפיותנו ולמען וועדת הלוגיקה האינטרפייסת הקוסמית, אתה חייב ליצר מצב בו דיון שהתעדכן קופץ לראש הרשימה.

זה שאוהב צ'וקלדצ'יפס אבל מסתפק גם בערגליות
הוסף תגובה

ואולי גם תוסיף מכסה שקוף לקופסת העוגיות?

מה עם לסמן כל פורום שעודכן, מאז שאכלתי אצלך עוגיה, כבר בדף הפורומים, כדי שנדע שיש סיבה להכנס?
הוסף תגובה

עוגיות שאפית לבד מתוקות יותר

מסתבר שאחרי שאני יוצא ואני שוב נכנס את ההודעות החדשות שלי הוא כן מראה באדום בוהק (להבדיל משלך שהיו: אחד אדום, השאר כחול).
ת'אמת זה די מוצא חן בעיני, כי בתור מגלומן טיפוסי הכי חשוב לי לקרוא את עצמי.

ונסיים בציטוט של חכם סיני מפורסם: "מסתבר שאחרי שאני יוצא ואני שוב נגנס !"
הוסף תגובה

גרררר...

אצלי זה נראה בסדר אבל אני יודע שהייתה שם תקלה. זמן הביקור שלך נקבע על פי הזמן שבו נכנסת... אה, למי אכפת בכלל.

בכל מקרה עכשיו זה אמור להיות בסדר. ומלבד המכסה השקוף לקופסה תראה שדף הפורומים גם מציג את הדפים האחרונים ששונו. (מיועד רק לגולשים רשומים). שינוי דף זה גם הכנסת הערה עליו. הרי אני לא יכול לדעת אחרת אם מישהו הכניס הערות בדף כלשהו. זה מופיע שם.
הוסף תגובה

מה בקופסה? קומסי קומסה

קומסי: יש סימון אדום ליד פורום שעודכן. הופה, הוא יעיל, הוא מהיר והוא לא ציפור, הוא סופר-כרמי
קומסה: אתה חייב לחשוב על איך להקפיץ דיון שהופעל לראש רשימת הדיונים. אחרת אני בחיים לא אדע מה קרה בפוסט המרשים שכתבתי לפני שבועיים ופתאום לכד את עינה של עלמת חן המחפשת את המייל שלי בטירוף (אה, זה לא ג'יי-דייט פה, נכוו, תתאפס על עצמך אדיוט), אה, אהההממממ..., רוצה שאני אסביר לה איך ליבא את הריסורסים שלי לקבצים שלה.

זה שרושם את כל הסיסמאות שלו על ביצה ואף פעם לא יודע מאיפה מתחיל המעגל

(דרך אגב: זה מישהו אחר שרוצה לפוצץ את שכל הזמן יש לו זה חדש)

(דרך אגב 2: אין שום קשר בין "זה ש" לבין "זה הרצאה" שהם פלאגיוטורים מהסוג השפל וזה שמפוצץ כבר שם עליהם עין)
הוסף תגובה

ולערוך זו לא בקשה לגיטימית?

יש "הוסף תגובה" יש "שלח מייל לכותב" אבל אין "ערוך".
לטיפולך אודה
הוסף תגובה

הנה מתחיל מרוץ הבאגים

ורק בשביל שיהיה לך מה לעשות אחה"צ: אני ביקשתי (בקודמת) להגיב על ההודעה שמעל אבל המערכת החליטה להכניס אותי להודעה שמתחתיה. הבטיחו לנו שנתגעגע לפרס ברשות הממשלה ולא האמנו? אני מבטיח לכם שנתגעגע למערכת הישנה ומצידי אל תאמינו. לא לי ולא להסבר של יובל שיגיע בקרוב ויספר על ווב 2.0 קודים ספירליים בסי והיכולת לשרשר כעת הודעות עם מנות ראשונות ובקנה מידה

זה שבשביל לראות ירוק מרגיע היה קופץ לאיכולוב ומעכשיו יכול להסתפק בדפדוף בסף
הוסף תגובה

שוב מסתבר שאני אדיוט עם פה גדול

טעות שלי, אין בעיה בשיוך ההיררכי של המערכת, יש בעיה בהבנת הנקרא של הכותב. טעות שלי, המערכת שלך דבש, יאהו עוד דקה קונים אותך.

זה שמאמין שחנופה תציל אותו גם מארוחת ערב עם אביגדור ליברמן
הוסף תגובה

יש לך בעיה ב- back

אחרי כתיבת תגובה, שליחה וחזרה לפורום לצפיה, אפשר לצאת בצורה נורמלית רק על ידי לחיצה על הלינקים שלמעלה. לחיצה על Back מביאה לנו את ה- 404 המפורסם.

יואב
הוסף תגובה

כן אה? (ל"ת)

הוסף תגובה

טוב. ה"כן הא?" היה כדי לבדוק.

(-:
הוסף תגובה

לא תיקנתי את זה אבל...

אני מעביר אוטומטית לדף של הפורום אחרי שניה אחת.
הוסף תגובה