הרצאתה של המעצבת שרית שני חי

יום חמישי, 27 מרץ 2014, 20:00
סטודיו 6B ברח' אחד העם 39 בתל אביב


סטודיו 6B שמח להזמינכם להרצאתה של המעצבת שרית שני חי:

שרית שני חי פורצת דרך בתחום עיצוב סביבות חינוכיות לילדים ומתמחה בעיצוב חללים לילדים ולמבוגרים בהזמנה אישית, במגזר הפרטי לצד המגזר הציבורי. שני עשורים של עיצוב במגזר הפרטי והציבורי ליטשו אצל שני חי את היכולת לראות את הדברים מנקודת מבטו של הילד, ליטראלית ומטאפורית. להתחשב בצרכיו ותשוקותיו של הילד ולספק לו סביבה שמתפקדת כזירה משחקית, מלאת גירויים, מאתגרת ומפעילת דימיון המאפשרת לו לבחון בביטחון ובעליצות את גבולות ההתנסות שלו. עבודותיה משקפות את תפיסת העולם שעיצוב הוא חינוך לאסתטיקה ובכוחו להשפיע על חינוך הילד, התנהלותו והתנהגותו.


__IMG__

עבודתה של שרית שני חי, מתפרשת על כמה רבדים: מיצירת אובייקט (object of desire) ועד ליצירת חלל וסביבה. רואה עצמה כפועלת בתפר שבין אמנות לעיצוב, כאשר העיצוב מוכתב תמיד לפי צרכים או יעוד ותמיד פונקציונאלי ואילו באמנות מרשה לעצמה למתוח את הקווים.


בין הפרויקטים בעיצובה: אשכול גנים שנחנך זה עתה בכפר שמריהו, גן ילדים ברמת השרון, גן ילדים ברמת גן, משחקייה במלון מצודת דוד ומשחקייה במחלקה האונקולוגית בבית החולים לילדים "דנה" באיכילוב.

הפרויקטים זכו לתהודה בתקשורת המקומית והבין-לאומהרצאתה של המעצבת שרית שני חינים מגמה בשינוי הרגלי התפישה של עיצוב חללים ציבוריים המיועדים לילדים.


על ההרצאה:

ההרצאה תתמקד בהתהוות המותג, תוך סקירת העשייה המגוונת בכלל וההתמחות בעיצוב לילדים בפרט.


כולם מוזמנים לבוא, לשמוע ולבלות!

הכניסה להרצאה מותנית בהרשמה מראש,

ובחינם לרשימת המוזמנים!

 

להרשמה: מזכירות סטודיו B6, בטלפון 1-700-70-60-36 או במייל [email protected]


תגובות