חומרי בניין

לחדש ולהחיות את הקירות

קירות הבית שלנו לא נשארים לבנים לנצח. רהיטים זזים, אנשים עוברים, ילדים נוגעים ועם הזמן מצטברים כתמים ולכלוכים על הקירות. על מנת לשמור על ההיקרות נקיים ויפים רצוי לצבוע את קירות הבית אחת לשנה-שנתיים.

לעיתים אנחנו רוצים לצבוע את קירות הבית על מנת לחדש ולשנות את הצבע הקיים ולעיתים סיבת הצביעה היא על מנת להחיות את הצבע הקיים כדי לשמור עליו נקי ויפה.

ניתן להזמין איש מקצוע אשר מביא בעצמו כבר את חומרי הבניין ועושה עבורך את עבודת הצביעה. ישם כמובן גם אנשי מקצוע אשר מסכמים איתך כי אתה תביא את חומרי הבניין הנחוצים ואת הצבע שאותו אתה רוצה והוא יעשה את עבודת הצביעה. את הצבע המתאים לך שאותו אתה רוצה לצבוע ניתן להשיג בחנות טמבוריה אשר לרוב מוכרת מגוון רחב ביותר של צבעים. אם ידוע לך כי אתה רוצה סוג מסויים מאד של צבע, רצוי כי לא תיגש לטמבוריה קטנה אלא תחפש טמבוריה גדולה יותר או חנות לחומרי בניין אשר סביר להניח כי יהיה להם יותר מבחר.

ניגש למלאכה, איך צובעים את הקיר

קיימות שתי דרכים ידועות לצביעת קירות. צביעה על ידי מברשת צבע או צביעה באמצעות רולר. מהי הדרך המוצלחת ביותר לצבוע.

במקרה של משטחים קטנים, אין בכלל ספק או שאלה. מברשת הצבע עדיפה על פני הרולר מכל בחינה שהיא.

במקרים של משטחים וקירות גדולים, עולה השאלה האם רצוי להשתמש ברולר. ואכן התשובה היא כי הרולר יכול לחסוך זמן רב ולעזור לצביעה להיות רציפה וחלקה. אבל יחד עם זאת הצביעה האידיאלית היא זאת אשר משלבת צביעה ברולר ובמברשת צבע יחד.

שלב ראשון לאחר הכנת השטח לצביעה, הכולל הדבקת מסקנטייפ על המשקופים והשקעים על מנת לשמור עליהם נקיים והנחת משטח על הרצפה אשר ישמור עליה נקיה .יש לעבור לשלב הכנת הקיר, ניקוי הקירות וסתימת החורים או הסדקים. בשלב זה רצוי לעבור עם מברשת צבע איכותית ורק לאחר מכן לעבור בצורה אחידה ורציפה על כל השטח עם שכבת צבע ברולר.

המאמר באדיבות

 • מ.א חומרי בניין
 • קליק לחיוג: 03-691-1014
 • טלפון:
  03-691-1014הצג
 • כתובת:
  עליית הנוער 42 - תל אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות