חומרי הדברה לבניין חיוני מאוד

חומרי הדברה כשלעצמם הם חומרים מזיקים רק מתוקף היותם חומרי מיגור וריסוס. חומרים אלו- מטרתם להרחיק את בעלי החיים המזיקים ולעקור אותם מסביבתם המגורים של בני האדם.

חומרים אלו חייבים בשימוש זהיר, אחראי וקפדני רק בידיים מוסמכות ומיומנות. כאשר משתמשים בהם ללא צורך או באופן לא ראוי- יש חשש כמובן לא רק לאי נוחות אלא ממש לסכנת חיים- כבר שמענו לצערנו כידוע על משפחות ששילמו על היקר להן מכול בגלל עבודה רשלנית של מדביר... או בשל שימוש לא ראוי בחומרי הדברה.

בנוסף, אך ורק כמובן אנשי צוות הדברה מיומנים ומנוסים ידעו לבצע התאמה מלאה בין חומרי ההדברה לבין בעל החיים המסוים- לכל בעל חיים: מקקים, פרעושים, עכברים, יונים, נמלים ועוד מיני מזיקים יש חומר מיגור והדברה המיועד במיוחד לו. שימוש בחומרים שאינם מתאימים לבעל החיים יגרום לכך שההדברה לא תהיה אפקטיבית, ועל כן כעבור זמן תיאלצו להזמין שוב את חברת ההדברה לצורך המיגור המחודש.

יתר על כן, חברת ההדברה באשר אנשיה הם מקצועיים ומיומנים לא הסתפקו במיגור בעלי החיים המצויים ונגלים לעין, אלא ירחיבו את ההדברה למקומות המקור של בעלי החיים ובעצם ידכאו אותם מהשורש- כך הם יוכלו להרחיק לא רק את הנמלים אלא להרוס ולהדביר את קן הנמלים שממנו הן הגיעו. הם לא רק ילכדו את העכבר המתרוצץ אלא יזהו את מחילתו ואולי ימצאו שם משפחת עכברים שלמה שיש להרחיק...

המאמר באדיבות

 • מ.א חומרי בניין
 • קליק לחיוג: 03-691-1014
 • טלפון:
  03-691-1014הצג
 • כתובת:
  עליית הנוער 42 - תל אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות