ריהוט גן מעוצב כפרי או יוקרתי מה הטעם שלך?

אם אתם רוצים לרהט את הגינה, החצר המרפסת או כל שטח פתוח שברשותכם - חשוב שלפני שאתם ניגשים לרכוש את ריהוט הגן, תוכלו להבין מהו סגנון העיצוב שלכם.

הבנה של סגנון עיצוב לפני הקנייה תעזור לכם לבחור נכון יותר את ריהוט הגן, וגם תתאים את הריהוט לעיצוב הבית שלכם. אז כיצד בוחרים?

כיום ישנם מגוון סגנונות עיצוב בריהוט גן ביניהם: סגנון כפרי מעוצב, וסגנון יוקרתי שנחשב כזה שמעוצב במראה המודרני, המלכותי, ואפילו התעשייתי.

במה מתאפיין כל סגנון?

 סגנון כפרי – הסגנון הכפרי בריהוט מאופיין בדרך כלל בריהוט מסיבי יחסית עשוי עץ מלא, או עשוי ראטן (חומר הנחשב נוח יותר להזזה וגם עמיד יותר מעץ), כאשר הסגנון הכפרי שם דגש על חמימות בעיצוב, נוחות ושילוב של חומרים עיצוב המתכתבים עם האדמה.  עיצוב בסגנון כפריהוט גן מעוצב כפרי או יוקרתי מה הטעם שלך?רי יכלול מגוון אלמנטים שמשתלבים עם גינות כפריות גדולות ואפילו כאלה בסגנון ים תיכוני, כאשר ניתן לבחור מגוון רהוטים מעוצבים כמו ספסלי קק"ל, ערסלים, כסאות שולחנות ומערכות ישיבה מסיביות מעץ מלא, ועוד.

סגנון יוקרתי
– סגנון ריהוט הגן היוקרתי הוא כזה העיצוב בו הוא עשיר ואיכותי אף עדיין מאופיין בקווים נקיים. הסגנון היוקרתי יכול להיות עשוי שילובים של אלומיניום עם בד, שילוב של ראטן עם כריות ישיבה, תוך שילוב של מגוון אלמנטים חדישים לחצר כמו מטבחי גינה, מערכות ישיבה בסגנון תעשייתי, כסאות בסגנון ויקטוריאני ועוד.

אז כיצד בוחרים את סגנון העיצוב המתאים ביותר?


על מנת לבחור סגנון עיצוב נכון לעיצוב הגינה וגם הבית שלכם, חשוב לשאול את עצמכם כמה שאלות:

מהו סגנון העיצוב של הבית? – נסו להבין את סגנון העיצוב העיקרי של הבית ולהבין כיצד ניתן להתאים איליו את ריהוט הגינה. 

איזה ריהוט מתאים לגינה שלכם? – נסו לבדוק את שטח הגינה ולהבין האם ריהוט מסיבי מתאים לגודל המקום או שמא יש לבחור בריהוט עדין יותר.

התאמה לצרכים שלכם
- חשוב להתאים את ריהוט הגינה לצרכים שלכם, למספר האנשים שחיים בבית, למטרות אירוח במידה שאתם מארחים הרבה, ולאורח החיים שלכם.


בכך תוכלו להתאים את הריהוט הטוב ביותר!

המאמר באדיבות

תגובות