בית ההנדסאי נחנך עם כניסת משרדי מועדון הצרכנות הוט

מועדון הצרכנות הוט עבר למשרדיו החדשים וחנך את בית ההנדסאי

לצד מועדון הצרכנות ישכנו בבניין גם יחידות סמך נוספות של הסתדרות ההנדסאים, ביניהן קופת הגמל וקרן ההשתלמות של ההנדסאים, אגודת בית ההנדסאי, קרן ידע ומכללת אתגר (שתפעיל בו כיתות לימוד)

מועדון הצרכנות הוט, שהוקם על ידי הסתדרות ההנדסאים ומונה מעל ל-270 אלף עמיתים (הנדסאים, מהנדסים, טכנאים, ואקדמאים) עבר למשרדיו החדשים בבניין במתחם ב.ס.ר שבבני ברק, אותו רכש במצב מעטפת. העלות הכוללת של ההשקעה במבנה ובהתאמתו מסתכמת ב 29 מיליון ₪. בהתאמת הבניין ממצב מעטפת ובאבזורו הושקעו כ-6.5 מיליון ₪. הבניין, שיקרא "בית ההנדסאי" משתרע על שתי קומות בגודל של 1,600 מ"ר ובו ישבו, לצד המועדון, חלק מיחידות הסמך של הסתדרות ההנדסאים. קומת הקרקע תהיה מיועדת למסחר. שיפוץ המבנה והתאמתו ארכה כחצי שנה, בניהול דונסקי אדריכלים ובעלות של 6.5 מיליון ₪.

כיום הבניין מאוכלס על ידי עשרות עובדי המועדון. בחודש הקרוב צפויים להצטרף אליהם כ-100 עובדים נוספים של יחידות סמך נוספות של הסתדרות ההנדסאים: אגודת בית ההנדסאי, קופת הגמל וקרן ההשתלמות של ההנדסאים, קרן ידע, וכן מכללת אתגר, שתפעיל בו כיתות לימוד.   

דני הורנשטיין, יו"ר הסתדרות ההנדסאים ויו"ר מועדון הוט: הקמת בית ההנדסאי היא חלום שהתגשם באמצעות מועדון הוט. מעתה יחידות הסמך של הסתדרות ההנדסאים יוכלו לפעול בסינרגיה ולהגדיל משמעותית את הערך שהן מייצרות לעמיתים.

צביקה וילנאי, מנכ"ל מועדון הצרכנות הוט: "עם המעבר לבניין החדש אנחנו משלימים את ההכנות לכניסת המועדון לעשור  חדש של פעילויות. הבניין החדש יאפשר לנו להמשיך לפתח ולחזק את תחומי המועדון הקיימים וכן גם לפנות אל תחומים חדשים. זאת במטרה למקסם את החיסכון לעמיתינו".

מועדון הצרכנות הוט:
מועדון הצרכנות הוט הוקם ב־1996 על ידי הסתדרות ההנדסאים והטכנאים, וחברים בו כיום כ־270 אלף איש בכ-165 אלף בתי אב. עמיתי המועדון הינם: הנדסאים, מהנדסים, אנשי טכנולוגיה ואקדמאים, הממוקמים בעשירונים הגבוהים של אוכלוסיית השכירים במשק.

בית ההנדסאי נחנך עם כניסת משרדי מועדון הצרכנות הוט

תגובות