צביעת חלונות אלומיניום בהתזה

דירות חדשות רבות נקנות בארץ "על הנייר", כלומר, כאשר עדיין לא התחילה הבנייה והתהליך נמצא בשלבים הראשונים שלו. מצב זה אמנם מאפשר הנחה גדולה במחיר הדירה, אך חוסר וודאות מוחלט לגבי העתיד. לכן פעמים רבות, כשנכנסים לדירה, מגלים דברים שלא אוהבים. מאחר שחוק עזר עירוני מקשה מאוד על החלפת החלון במקרה הזה. גם כאשר נכנסים לדירה קיימת, קשה עד בלתי אפשרי להתקין חלון חדש. לכך יש פתרון זול, חסכוני ויעיל הרבה יותר מכינוס אסיפת דיירים: הפתרון הוא צביעת חלונות בהתזה.

איך זה עובד ומה התהליך?
מזל טוב. סוף סוף דירת הקבלן שקנית מוכנה. ההתרגשות בשיאה, המפתח כבר מחכה במשרד. כבר ממש אפשר להריח את ריח הריהוט החדש ואת ריח הבישולים במטבח. רק דבר אחד קטן מפריע. בביקור האחרון באתר הבנייה, הבנת שהזמנת ריהוט שבכלל לא מתאים לצבע החלונות בדירה. במקום לקנות ריהוט חדש או לחיות בפשרה עם חלונות לא מוצלחים, אפשר לבצע צביעת חלונות בהתזה ולקבל צבע שיתאים לריהוט, לקירות ולעיצוב הכללי של הדירה. 

שינוי קיצוני בעזרת צביעת חלונות בהתזה בבית הלקוח
במצב כזה, בו נכנסים לדירה שממש לא אוהבים את צבע החלונות, אפשר לעשות שני דברים. הדבר הראשון שאפשר לעשות הוא לכנס אסיפת דיירים ולקוות שתהיה הסכמה פה אחד על החלפת החלונות בבניין, מאחר שחוק העזר העירוני מאפשר שינוי חיצוני בבנין רק בקבלת הסכמת כל הדיירים.

דבר זה כמעט לא ישים בדירות קבלן וגם לא בדירות ישנות, מאחר שבדירות קבלן השכנים עדיין לא מכירים אחד את השני ובדירות ישנות ישנם מקרים רבים של סכסוכי שכנים שמונעים קבלת הסכמה כללית על שינוי חיצוני במבנה, בטח שינוי שעושה דייר אחד בלבד וישפיע על כל הבניין. 

הפתרון השני, הפשוט הקל והזול הרבה יותר, הוא לקבל שינוי קיצוני בתוך הדירה, בעזרת צביעת חלונות אלומיניום בהתזה, אשר נעשית בבית הלקוח, בתהליך שנמשך בין יום אחד לכמה ימי עבודה או אפילו שבועות, תלוי בכמות העבודה הנדרשת.תהליך העבודה של צביעת חלונות בהתזה בבית הלקוח
עבודת צביעת חלונות בהתזה דורשת אנשי מקצוע בתחום, כיוון שאי דיוקים בצביעה יכולים להרוס את כל החוויה, ואפילו לגרום נזק של ממש בתהליך הצביעה עצמו. לכן בעבודה מקצועית קודם כל מכסים את כל האזור בחומרים מיוחדים, לאחר מכן מכינים את המסגרות לצביעה באמצעות הסרת שומנים והסרת הצבע הישן מהחלונות, על מנת שהצבע החדש ייקשר למסגרות בצורה הטובה ביותר ואז מתבצעת הצביעה עצמה. 
רק כאשר הצבע מתייבש מסירים את כל הכיסויים ונהנים מהצבע החדש. 

לתת ערך מוסף בעזרת צביעת חלונות בהתזה ללקוח
בשלב שבו הדייר עדיין מתלבט מה לעשות עם החלונות, מגיעות פניות נואשות למעצבים ואדריכלים, בבקשה להציל אותם ולנסות להתאים את החלונות לעיצוב. אדריכלים, מעצבים ואנשי מקצוע נוספים בתחום השיפוצים אשר מכירים את השירות של צביעת חלונות בהתזה, יכולים לתת ערך מוסף ללקוח כאשר יציגו את הרעיון בפני הלקוח, כיוון שאנשים רבים עדיין לא מכירים את האופציה של צביעת חלונות בהתזה, שתחסוך לו קניית ריהוט חדש או צביעת קירות, ובעיקר תחסוך עוגמת נפש ותעזור לדייר להנות מהדירה החדשה שרכש. 

לסיכום, מעצבים ואדריכלים רבים, אשר מקבלים פניות נואשות מדיירים אשר קנו דירה עם חלונות אלומיניום בצבע אחר ממה שקיוו, יכולים להמליץ על צביעת חלונות בהתזה וכך לתת ערך מוסף ללקוחותיהם, אשר ייחסך מהם הצורך לקנות ריהוט חדש או לשנות את עיצוב הדירה. 


צביעת חלונות אלומיניום בהתזה

תגובות