חדש!! מכללת SAF אונליין - ריכוז קורסי וידאו


בתקופה המורכבת בה אנו נמצאים עקב משבר הקורונה רבים מאיתנו חווים שינויים רבים, אם המשק פעיל רק ב 30%, אזי שה 70% הנותרים מושבתים. בין אם עצמאים או שכירים, רובנו עושים את המיטב לשרוד עד לשוך הסערה.

חלק מהשינויים הרבים שקורים בזמן זה הוא שינוי הרגלי הלימודים שלנו, רכישת הכשרה ולימודים מקצועיים און ליין ולא באופן פרונטלי שהיו אפיק שולי עד לפני כמה חודשים הופך כעת לדרך המרכזית להתמקצעות, הטכנולוגיה הזמינה כעת להעברת הלימודים מאפשרת לעשות זאת הצורה מקצועית ומקיפה ולהבטיח הכשרה איכותית.

בחודשים האחרונים שקדנו יחד עם שותפים רבים בתחום ליצירת פלטפורמה שתרכז  עבורכם את כל מסלולי ההכשרה הרלוונטיים לתחומי הפעילות של הקהילה של saf העוסקים בתחומי התכנון האדריכלי, עיצוב הפנים, שרטוט, הדמיות, בניה וכדומה.

מכללת SAF אונליין בשיתוף עם המכללות וגופי הלימוד המובילים בתחום מציגים לכם מגוון גדול של אפיקי לימוד שתוכלו לרכוש במחירים תחרותיים  והוגנים, את ההכשרה תוכלו לעבור בנוחיותכם מהבית או מהמשרד, באמצעות מערכת למידה ממוחשבת מתקדמת של פלטפורמת סקולר, התכנים מחולקים לשיעורים ולסגמנטים נפרדים בתוך כל שיעור כך שתוכלו לחזור לחלקים שלא היו ברורים לכם וללמוד בקצב הנוח לכם.

לחצו לכניסה למכללת saf אונליין

התכנים והשיעורים נבנו ע"י מיטב המומחים בתחומם והם עשויים כך שהחומר יהיה נהיר וקל להתמצאות לכל.

בין היתר תמצאו הדרכות וקורסים לעבודות בתוכנות מקצועיות כמו רוויט, אוטוקאד, סקצ'אפ, ויריי, 3DMAX ועוד וכן בפרקטיקות כמו תכנון תאורה אדריכלית, תכנון ועיצוב מטבחים, שיווק לעצמאים בתחום ועוד.
כבר כעת תמצאו מגוון עשיר של קורסים במכללת SAF אונליין, ובקרוב יעלו מגוון קורסים נוספים בתחומים נוספים שנמצאים כעת בשלבי הכנה ועריכה.

בשיתוף צמוד עם השותפים שלנו למיזם, מיטב המכללות וגופי הלימוד אנו מתחייבים שהקורסים המוצגים אצלנו תמיד יהיו במחיר הנמוך ביותר עבור אותו קורס ספציפי של מכללה או גוף לימוד המציגים במכללת SAF אונליין, כמו כן מעת לעת נעשה מאמץ לשלב  תכנים איכותיים ללא תשלום וכן בחלק מהקורסים המלאים תוכלו לקבל "טעימות" לללא תשלום.

בזמנים יוצאי דופן אלה אנו עמלים עבורכם, לעזור לכם להיות מוכנים ככל הניתן לחזרה לשגרה.

לחצו כאן לכניסה למכללת saf אונליין


חדש!! מכללת SAF אונליין - ריכוז קורסי וידאו

תגובות