מאוורר לפרגולה – איך בוחרים את המאוורר הנכון

על פניו, כשמתקינים פרגולה בחצר, גינה, גג או בכל מקום פתוח אחר, אין צורך להשתמש באביזרים ומתקנים שיאפשרו לנו ליהנות מאוויר קריר ונעים, הרי כל הרעיון של פרגולה זה שאנחנו נשב מתחתיה ונהנה מהצל שהיא מספקת לנו ומכך שהיא מונעת מאיתנו לשבת בשמש.

אך כפי שאנחנו יודעים, זה לא תמיד מספיק. הרבה פעמים אנחנו צריכים להשתמש באמצעים שונים בשביל ליהנות מאוויר נעים ואף קריר. זה נכון בוודאי אם מדובר בימים חמים, בהם האוויר עומד ברובו, ואם אנחנו לא נשתמש באמצעי חיצוני, אז נצטרך להתמודד עם הלחות, היובש והתחושות שהם יוצרים.

ולכן, יהיה נכון מצידנו לרכוש מאוורר לפרגולה. מדובר על מאורר תקרה, אותו נוכל להתקין בחלקו העליון של הפרגולה ובכל פעם כשאנחנו נשב מתחתיה, נוכל ליהנות מאוויר נעים, שכן המאוורר בעזרת המנוע הייחודי שלו ובעזרת מוטות הכנפיים, יניע את האוויר במקום לכיוונים שונים, ובכך ייצור בריזה קרירה ונעימה. זה יספק לנו תחושה הרבה יותר נעימה מאשר לשבת בפרגולה ולהתמודד עם החום והלחות הטבעיים.

צריך לומר, זה לא מספיק רק לרכוש מאוורר לפרגולה, אנחנו צריכים לדעת איזה מאוורר לרכוש וכן אנחנו צריכים לדעת כיצד להתקין אותו בצורה נכונה, כך שהוא יספק את השירות הנכון עבורנו. לגבי הנקודה השנייה, קרי התקנת המאוורר, הרי שזה ייעשה על ידי איש מקצוע, וכן, אנחנו צריכים להכין תשתית מתאימה מבעוד מועד, כלומר נקודת חשמל, שתאפשר לנו להפעיל את המאוורר בכל עת שנרצה.

צריך לציין כאן, היתרון של מאוורר תקרה לפרגולה על פני מאוורר רגיל, בא לידי ביטוי הן בעוצמה שלו והן במובן הזה שהוא משתלב בצורה הרבה יותר טובה, מבחינת הסגנון, העיצוב וכן, מבחינת אופי השימוש בו. לכן, יהיה נכון מצידנו להשקיע במאוורר כזה ולא לרכוש מאווררים עומדים, רגילים.

כיצד רוכשים מאוורר לפרגולה ואיך מתקינים אותו בצורה נכונה?

על מנת לרכוש מאוורר שיתאים לצרכים שלנו, הרי שאנחנו צריכים לבחון את גודל השטח של הפרגולה, גודל השטח שהיא מכסה, ובהתאם לכך, אנחנו נבחר מאוורר שמתאים, בין אם זה מבחינת הגודל שלו, ביחס לגודל של הפרגולה, ובין אם זה מבחינת העוצמה.

כמו כן, אנחנו צריכים לבון את העיצוב של המאוורר, על מנת שישתלב היטב בעיצוב של הפרגולה והסביבה. לשמחתנו, אנחנו יכולים ליהנות היום מקטלוג רחב ומגוון של מאווררים בעיצובים שונים, הן מבחינת הצבעים של הכנפיים והן מבחינת העיצוב והצבע של מרכז המאוורר. ניתן למצוא מאווררים עם ובלי נורה במרכזם.

לגבי ההתקנה, הרי שאנחנו צריכים להתקין אותו במרכז הפרגולה, על מנת שכל מי שיושב מתחתיה יוכל ליהנות ממנו.
אם מדובר בפרגולה מאוד גדולה, ייתכן ונצטרך להתקין יותר ממאוורר אחד, כך ירגישו אותם בכל מקום.

מאוורר לפרגולה – איך בוחרים את המאוורר הנכון

תגובות