תחרות סטודנטים BLUE AWARD

המחלקה לתכנון ועיצוב ברי קיימא מהאוניברסיטה הטכנולוגית של וינה מארגנת את תחרות הפרס הכחול -  BLUE AWARD.

 

BLUE AWARD היא תחרות דו-שנתית, בינלאומית לסטודנטים המעניקה פרסים לפרויקטים בנושא הקיימות בתחומים האקדמיים של ארכיטקטורה, תכנון אזורי ואורבניזם. המשמעויות הכלכליות, התרבותיות וחברתיות של פיתוח בר קיימא צריך לקבל חשיבות שווה כמו הבעיות הקלאסיות של הטכניקה והתפקוד. התחרות מציגה הזמנה פתוחה לפתרונות מכווני עתיד וברי קיימא. כיצד תציג את עצמה הסביבה הבנויה שלנו בשנים הקרובות? אין גישה חד ממדית המביאה תוצאות, אלא נדרשת ראייה כוללת של המשימות שעל הפרק על מנת לספק פתרונות ולהגן על סביבה שכדאי לחיות בה.


BLUE AWARD 2012 היא הפעם השנייה בה מתקיימת התחרות החד שלבית, האנונימית, הבינלאומית והיא מיועדת לסטודנטים לאדריכלות, תכנון אזורי ואורבניזם. 163 פרויקטים מ 86 הפקולטות ובתי הספר לאדריכלות הפרושים על פני 49 מדינות הוגשו לתחרות הראשונה, BLUE AWARD 09. 

BLUE AWARD 2012 מחולק לשלוש קטגוריות.

BLUE AWARD 2012 שם דגש מיוחד ותמיכה למאמצים אדריכליים באקלים חם ויבש. פרויקטים הממוקמים באזורי משבר באזורים בהם הסביבה אינה נוחה יקבלו התייחסות מיוחדת. עם זאת, לא יופלו פרויקטים העוסקים בנושאים אחרים הקיימות.


המשתתפים יכולים להגיש פרויקטים בשלוש הקטגוריות הבאות:

קטגוריה 1 - פיתוח עירוני, פיתוח נוף

קטגוריה 2 - בניה אקולוגית

קטגוריה 3 – בנייה במבנים קיימים

 

סכום הפרס של 20,000 יורו יחולק על ידי חבר המושבעים בין שלוש הקטגוריות של התחרות. חבר השופטים רשאי להחליט על ציון לשבח. בנוסף, ללא קשר לקטגוריות, פתחרות סטודנטים BLUE AWARDרס מיוחד יחולק על ידי חבר המושבעים, לפרויקט אחד מבין כל המועמדים.

 

תחילת רישום ב 31 מאי 2012
הגשת מועמדות עד 01 פברואר 2012

פרטים מלאים: http://www.blueaward.at/home.html

 

תגובות