תחרות Unbuilt Visions לפרויקטים רעיוניים

תחרות Unbuilt Visions מקדמת דיון ביקורתי על אדריכלות ועיצוב על ידי הכרה במצוינות הפרויקטים הבלתי בנויים. התחרות מספקת הזדמנות לעסוק בארכיטקטורה, אורבניזם ועיצוב בשלב הרעיוני, על ידי הכרה בהם כעבודה המציעה תרומה חשובה לשיח האדריכלי בעולם.

לאורך ההסטוריה, הפרויקטים הבלתי בנויים הפעילו השפעה משמעותית על מסלולם של האדריכלות והעיצוב הגלובלי. העיר האוטופית של לה-קורבוזיה הציעה תוכנית לרפורמה חברתית ושינתה באופן קיצוני את עיצוב הערים של המאה ה -20 ברחבי העולם. הרעיון הצנוע של מיס ואן דר רוהה לתחרות גורד שחקים (Friedrichstrasse 1921) טיפחו את השינוי בתפיסה ובציפיות של מקום העבודה המודרני.

במאה ה -21, אילו רעיונות בלתי בנויים ישקפו את המושגים הבולטים ביותר של זמננו?

תחרות Unbuilt Visions מכירה במצוינותם של פרויקטים שעד כה נותרו על הנייר בלבד. פרויקטים תיאורטים, עיצוביים ואחרים ישפטו על ידי פאנל בינלאומי מכובד של אדריכלים, מעצבים, תיאורטיקנים והיסטוריונים. כל הפרויקטים שיוגשו לתחרות יהיו מועמדים לפרסום ב "Unbuilt Visions 1", הכרך הראשון בסדרה שתאסוף, תאצור ותתעד מגמות באדריכלות ובעיצוב הרעיוניים.

התחרות בחסות D3 שבסיסה בניו יורק, תוכנית שנתית זו פתוחה לכל אדריכלים, אדריכלי נוף, מעצבים, סטודנטים, ומעצבים אחרים של הסביבה הבנויה. אדריכלות בלתי בנויה ופרויקטים עיצוביים מכל סוג ניתנים להגשה, ללא הגבלה של אתר, תוכנית, או מיקום גיאוגרפי.

זכאות

ניתן להגיש כל עבודה בלתי בנויה מכל פרויקט שהוא. תחרות מזמינה הנחות יסוד תיאורטייות ועבודות בלתי בנויות בחסות לקוח, כולל מבנים, עיצוב פנים, עיצוב עירוני, אדריכלות נוף, עיצוב תעשייתי, ריהוט, וכו '.

פרסים

פרס ראשון, שני ושלישי יקבלו כל אחד 1000 דולר. 
בנוסף יצויינו לשבח עבודות בתחומים הבאים: אדריכלות, אדריכלות פנים, אדריכלות פריסה (Deployable) / אדריכלות אור, אדריכלות נוף / אורנבניזם, עיצוב מודולרי / עיצוב תעשייתי.

לוח זמנים

מועד אחרון להרשמה - 1 נובמבר 2012
מועד אחרון להגשה - 15 נובמבר 2012
החלטה על הזוכים - דצמבר 2012

להרשמה ופרטים נוספים: http://www.d3space.org/unbuiltvisions/
תחרות

תגובות