יום עיון - תיעוש הבנייה מנוף לקיצור משך הביצוע..

תיעוש הבנייה מנוף לקיצור משך הביצוע, הגברת האיכות, הבטיחות והיעילות

התא לניהול הבנייה בשיתוף:

אוניברסיטת בן גוריון בנגב, המכון הלאומי לחקר הבנייה בטכניון והתאחדות בוני הארץ

 

מודיעים על יום עיון בנושא:

 
תיעוש הבנייה 
מנוף לקיצור משך הביצוע, הגברת האיכות, הבטיחות והיעילות


יום העיון יתקיים ביום ראשון 8 במאי 2016
בין השעות 08:30-17:15

 
באיגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות
בית אמות פלטינום, קומה 9 רחוב אפעל 25 קריית אריה פ"ת

 
חניה: מספר מקומות החנייה בבניין מוגבל!
ניתן להחנות בכחול לבן או בחניונים סמוכים ברחוב אפעל- אנא הקדימו הגעתכם

 

מרכז יום העיון: פרופ"ח יגאל שוחטעל פי דוחות הארגון לשיתוף פעולה ולפיתוח כלכלי (OECD - Organisation for Economic Co-operation and Development), הפריון בענף הבנייה הישראלי לעובד עומד על 40% בהשוואה לממוצע במדינות הארגון. נתון זה משקף מכלול של גורמים ובהם: תהליך רישוי ארוך, ליקויי בנייה, בטיחות, ניהול וביצוע. היום עיון - תיעוש הבנייה מנוף לקיצור משך הביצוע..תמשכות של פרויקטי בנייה ותשתיות על פני שנים ארוכות, המחייבות תשומת לב ומשאבי אנוש, משאבים פיזיים וכלכליים, במקביל לריבוי משאבי כוח-אדם וציוד, הגורמים לירידת התפוקה הנמדדת בענף במונחים של תוצר שנתי לעובד, הם מהגורמים העיקריים לנתונים אלה.

 
אחד הגורמים המשפיעים על פרמטר התוצר ברמת הביצוע הוא תיעוש הבנייה. לפרמטר זה יש השפעה על הקטנה משמעותית של תשומות כוח-האדם, על איכות הביצוע, הבטיחות והעלות. למרות שנושא זה נמצא על סדר היום של קברניטי ענף הבנייה מזה למעלה משלושה עשורים, בחלק ניכר של ענף הבנייה, היישום של שיטות מתועשות לוקה בחסר, ונמצא בפיגור בהשוואה למקובל במדינות המפותחות.

 
מטרת יום העיון היא להציג פתרונות מעשיים לתיעוש תהליכי הבנייה החל בשלב התכנון, ובעיקר בשלבי הביצוע השונים, להעמיק את ההבנה של התועלות האצורות בתיעוש הבנייה, לסקור את מצב תיעוש הבנייה במשק הבנייה הישראלי, בהיבטי הרגולציה, הייזום, התכנון והניהול ובתחומי הביצוע השונים: עבודות שלד, גמר ומערכות ועבודות תשתית.

 

קהל יעד:
מהנדסים אזרחיים, אדריכלים, מהנדסי ביצוע, מנהלי פרויקטים, מפקחים, קבלנים, בונים ויזמים, סטודנטים להנדסת בניין, הנדסה אזרחית וסביבתית.


  

לעיון בתוכנית יום העיון לחץ כאן

 

להורדת טופס הרשמה לחץ כאן 

  

 קובץ הדפסה עם פרטי יום העיון


המידע באדיבות איגוד המהנדסים לבנייה ולתשתיות בישראל

תגובות