חיפויי זכוכית לעיצוב פנים של בית חכם

 חיפויי זכוכית לפנים הבית משמשים לעיצוב פנים של המטבח, חדר האמבטיה, הסלון וחדרי הבית. חומר הגלם הוא זכוכית שעברה עיבוד ההופך הזכוכית לתקנית  וכן, זכוכית מחוסמת חזקה פי כ 3.5 מזכוכית רגילה . העיבוד הייחודי מייצר חומר חזק, קל להתקנה ודקורטיבי כאשר פני השטח החלקים והשקופים של הזכוכית הופכים אותם לאלמנט אלגנטי ופופולרי לעיצוב פנים הבית. בנוסף, בחיפוי הקיר אפשר לשלב מערכות של בית חכם, ולהפוך את עיצוב הפנים לחווייה אמתית.

 

חיפוי זכוכית למטבח

 

חיפויי זכוכית הם אטרקטיביים, מודרניים מאוד ומשתלבים בסגנונות עיצוב שונים, אך התכונות שהופכות אותם  לאלמנט חיוני במטבח הן העמידות בפני החום והשמירה על היגיינת המטבח. אלו התכונות המאפיינות את הזכוכית המחוסמת שממנה מכינים את חיפויי הזכוכית.

 

עובי סטנדרטי של חיפוי זכוכית למטבח הוא 6 מ"מ אם כי אפשר לבחור בחיפוי עבה יותר. מבחינת הגודל, סגנון עיצוב המטבחים בארץ מתאפיין בחיפויי מטבח גדולים, שגם נוחים יותר לניקוי אך אפשר לחתוך ולעצב את הזכוכית בצורות שונות, כגון אריחי זכוכית.

 

חיפוי זכוכית עמיד בפני חום גבוה, ולכן אפשר למקם אותו בסביבת הכיריים או התנור. לרוב ממקמים אותו על קיר המטבח הקרוב למשטח העבודה או על קיר מאחורי כיור או תנור. אלה המקומות שבהם התכונות הפרקטיות של החיפוי מתבלטות ומשדרגות את המטבח למראה מתוחכם ומודרני. חיפויי זכוכית לעיצוב פנים של בית חכם

>

 

התקנת חיפוי למטבח

 

את קיר המטבח אפשר לחפות בזכוכית ב-2 דרכים: לחבר את הפאנל באמצעות ברגים מנירוסטה (מנטים) , לכך נדרשת עבודה מקצועית להתקנת החיפוי, ויש להביא בחשבון שראשי הברגים נראים בעין. הדבקה באמצעות דבק היא שיטה מקובלת יותר.

 

מגוון עצום של עיצובים

 

הטכנולוגיה מאפשרת מבחר גדול של עיצובים מתוכם אפשר לבחור את גוון וברק הזכוכית ואת צורת החיתוך של הפאנלים. לבחור בחיפוי זכוכית בגוון אחיד מתוך מניפת צבעים גדולה, בטקסטורה של צבעים שונים, או (הבחירה הפופולרית) בהדבקת תמונה בלמינציה או בהדפסת תמונה דיגיטלית ישירות על המשטח.

 

אפשר לעצב קיר מטבח שלם עם חיפוי זכוכית או להקיף את כל המטבח בזכוכית, בסגנון היי-טק תעשייתי, אבל יש להתחשב בגודל המטבח: חיפוי זכוכית רפלקטיבי וכהה מתאים יותר למטבח גדול, בעוד שלמטבח קטן יתאים חיפוי בגוונים בהירים ואפילו נוטים לאפור.

 

מטבח חכם

 

החיפוי משתלב יפה במטבח החכם על ידי הוספת אלמנטים שונים, כגון מערכת חשמל, תאורה או טלפון. אפשר לשלב מערכת תאורת לד ליצירת אפקטים מדהימים או להתקין טלוויזיה בחיפוי הזכוכית של קיר המטבח.

 

חיפוי זכוכית לטלוויזיה

 

טרנד פופולרי הוא טלוויזיות LCD ופלסמה שמשתלבות בחיפויים ובקירות זכוכית. גם בתחום עיצוב זה, שהתפתח רק בשנים האחרונות, ישנן כמה אפשרויות, המוכרת ביניהן היא טלוויזיית מראה (Magic Mirror).

מדובר בחיפוי זכוכית למכשיר הטלוויזיה על מסך קיים. זהו חיפוי שמאפשר צפיית HD בטלוויזיה, אך עם כיבוי המכשיר המסך 'נעלם' בקיר, בשל המבנה המיוחד של קיר הזכוכית המחזיר את קרני האור. לצורך כך יש צורך בהתקנה מיוחדת של המכשיר.

 

מתוך האפשרויות השונות לטלוויזיות חכמות סגנון העיצוב המלהיב ביותר הוא אולי המסך השקוע לחלוטין בקיר הזכוכית, עם האפקט החללי כמעט שמעניק חיפוי הזכוכית ומראה ההיי-טק המתוחכם של המסך הדק. באמצעות מכשיר רימוט ואפשרויות תכנות ותאורה מגוונות  יכול החיפוי לשלב את מכשיר הטלוויזיה בסלון, במטבח וכמעט בכל חדר בבית.

 

בחסות דקור גלאס 

תגובות