מחשבון שיפוצים ומחירון שיפוץ ובניה לשימוש חינמי

צוות saf ממשיך לחדש לכם ואנו שמחים לבשר על שיתוף פעולה עם המחירון של רמדור באמצעותו אנו מביאים לכם כלי שימושי ביותר וללא תשלום!

למעבר למחשבון לחצו כאן

אם אתם מעוניינים לדעת כמה יעלה לכם לשפץ את הדירה, את המשרד או רק חלק מהבית כמו המטבח, חדר השינה או חדר הרחצה, המחשבון של saf בשיתוף עם המחירון הוותיק של רמדור יעשה עבורכם את העבודה בצורה הטובה ביותר, השימוש בו פשוט ומקנה תוצאות ברורות גם למי שאינו עוסק בעולם התכנון, העיצוב והבנייה.
באמצעות המחשבון תוכלו לקבל הערכת מחיר לשיפוץ של פרויקט שלם או של חדר בודד, הן כצרכנים והן כבעלי מקצוע באופן חוזר לכל פרויקט. 


בכל שלב ניתן לערוך את התוצאות הפנימיות (המחירים של כל אספקט) בכפוף להצעות שקיבלתם וכן לבצע חישוב מחדש, כמו כן תוכלו לשמור את הפרויקטים שלכם ולחזור אליהם תוך כדי ביצוע.


בנוסף המחשבון משמש כמחולל כתב כמויות מדוקדק איתו תוכלו להנפיק כתב כמויות מפורט להורדה כמסמך לעבודה מול בעלי המקצוע השונים וכמעצבים/אדריכלים תוכלו להציגו ללקוחותיכם ולמפקחי הבניה, השימוש במחשבון הוא חינמי לחלוטין ולראשונה בישראל מאפשר לכם לתכנון אחדש ב saf! מחשבון שיפוצים ומחירון שיפוץ ובנייהת הפרויקט שלכם לפרטי פרטים בהתחשב בעלויות המתפרסמות במחירון המקיף של רמדור למשפץ ולבונה.
בעת השימוש במחשבון תוכלו לערוך כל פרט ולהוסיף נתונים ידנית בהתאם להצעות מחיר או הערכות שווי שלכם.


מחירון בתחתית המחשבון ניתן לעבור למחירון שם יפתח מנוע חיפוש בו תוכלו להזין שם של מוצר או שירות ולקבל הערכת מחיר עדכנית עבורו, המחירים מעודכנים בהתאם למחירון הוותיק והאמין ביותר בישראל של חברת רמדור.

למעבר למחשבון לחצו כאן


תגובות