עיצוב פנים למשרדים

עיצוב פנים למשרדים
עיצוב פנים למשרדים מתחיל מתכנון נכון, פרקטי ונוח גם לעובדים בו וגם למבקרים בו:

את התכנון אני מתחילה בבניית פרוגרמה מדויקת עם הלקוח ועם משתמשי הקצה (מינוח קצת מצחיק לנושא של עיצוב פנים אבל בכל זאת נכון) מאחר והחוויה בחלל היא של הבעלים כמובן אך גם של העובדים שבאים לעבוד יום יום במשרד שצריך שיהיה להם נוח לעבוד בו.
הנושא העיקרי לתכנון הם מעברים רחבים, ארגונמיה בעבודה, מקומות איחסון רבים ונוחים לעובדים, תאורה מספקת, בחירת מיקומים נכונים לכל עובד וכדומה.
בניית הפרוגרמה נתמכת בסכמות רלוונטיות לתכנון: סכמת תנועה בחלל, סכמת שימושים וקשרים של העובדים, סכמת תאורה טבעית ומלאכותית ועוד ועוד. אני מפיקה מספר סקיצות תכנוניות שונות לבחירת הלקוח שמהן תיבחר האחת המתאימה ביותר.
הסקיצה מיוצגת ללקוח עם מודל תלת מימדי הממחיש כיצד החלל צריך להיראות. אני אוהבת לעבוד עם תלת מימד גם עבורי וגם עבור הלקוח לצורך הבנה עמוקה של החלל והפרטים ממנו הוא בנוי.
לצורך הבנייה/שיפוץ אני מפיקה תוכניות אדריכליות מפורטות וכן כתב כמויות. אני מלווה את הלקוח בעבודה מול בעלי המקצוע והספקים וכן לרכישה של ריהוט, תאורה, חומרים ואביזרים משלימים.
את הבנייה/שיפוץ אני מלווה כל העת מתחילתה (וכמובן לפני כן) ועד סופה (וגם אחרי!)

לדעתי מקום עבודה צריך שיהיה נוח ואסתטי בכדי שלעובדים יהיה תמריץ (חוץ מתמריץ כספי כמובן) להגיע לעבודה ולתת 100% מעצמם כל יום, כל השנה.
תכנון נכון של משרד ועיצובו משרה אוירה נעימה במשרד שתורמת להגדלת תקופת העבודה.