שרות מחשבים במגוון חבילות

שרות מחשבים במגבן חבילות
0545335567
השירות שניתן על ידי הינו שירות מקצועי ומיומן במגוון חבילות; קריאות חד פעמיות על בסיס Per Call, שרות חודשי רגיל למערכות מחשב, ושרות "ראש שקט" במסגרת חוזה שירות תלת חודשי משופר.

כל המסגרות השירות הינן מרמת התחנה עד רמת השרתים, אני נותן שירות לכל סוגי התחנות עבודה, לשרתי מיקרוסופט, לשרתי פקס ודואר, מתגים, נתבים, חומת אש, רשתות אלחוטיות ועוד. כל זאת בטלפון, בשליטה מרחוק, ובהגעה לפי תנאי החוזה.

במסגרת שירות "ראש שקט" אני נותן שרות מיידי באמצעות שליטה מרחוק ותמיכה טלפונית. אני אחראי על הטיפול כל במערך המחשבים של הלקוח, חמרה ותכנה, כולל חלפים. אני מטפל בכל סוגי התקשורת של הלקוח; תקשורת מחשבים, תקשורת טלפוניה, פלפונים כולל טיפול מקצועי ישיר מול חברות התקשורת השונות, שיפור חוזה וכ"ו.

עומדת לרשותי מעבדה משוכללת לטיפול בחמרה ותיקון מחשבים וציוד היקפי. את כל הציוד ההיקפי, הרשתות, התוכנות, המחשבים והשרתים ניתן לרכוש דרכי או להתייעץ איתי בזמן הרכישה. כל הציוד הנמכר על ידי עובר בדיקה קפדנית והתאמה מלאה לצרכי הלקוח. כמו כן ניתן לקבל הדרכה בכל קשת תוכנות מיקרוסופט.

בנוסף אני נותן יעוץ טכנולוגי בכל קשת מערכות המידע והתשתיות, ליווי פרויקטים משלב הרעיון דרך התכנון והביצוע במתן שרות Hands On. מתן שירות טכנולוגי בגישה לזיכיון ובשדרוג מערכות מידע או תשתיות קיימות. הקמה ובדיקת מערך גיבוי. טיפול בכל סוגי המשתמשים.הקמת שרתים. הקמת חומת אש לייעול ושיפור גלישה, גישה מרחוק, שרידות וכ"ד. טיפול והשבחת תשתיות. נטרול פרצות והתקפות זדוניות.