סנטרפיסס - קולקציית תאורת סברובסקי

סנטרפיסס - קולקציית תאורת סברובסקי
CRYSTALLINE-מנורה תלוית תקרה של סברובסקי
CRYSTALLINE - מנורת תקרה מודרנית של סברובסקי
REVEALED מנורה תלוית תקרה של סברובסקי
REVEALED של סברובסקי
deconstruct מקולקצית סנטרפיסס של סברובסקי
Inside out - תאורה עכשווית של סברובסקי
Inside out - תאורה עכשווית של סברובסקי
 crystal Empire - תאורת מעצבים סברובסקי
crystal Empire
crystal Empire
  • יצרן:
    סברובסקי
03-6806515
הקולקציה החדשה של סברובסקי משווה מראה אקסקלוסיבי ומתוחכם לכל חלל בו נוכחת.
אוסף הסנטרפיסס- Centerpieces קולקציית מיצבי התאורה המעוצבים על ידי מעצבים מובילים ומיוצרים על ידי סברובסקי באופן בלעדי. הקולקציה מכילה מגוון רחב של סגנונות עיצוביים, המשקפים כולם את השפה של סברובסקי. אוסף זה, המציג שנדלירים (נברשות), מיוצר כולו על ידי סברובסקי. העיצובים מהווים פרשנות ייחודית של כל מעצב אליו חברה סברובסקי לנברשת המוכרת; העיצובים נועדו לנצל ולשפר את החיבור הטבעי בין קריסטל ואור.
המעצב Todd Bracher יצר את משפחת ה - Strandelier הסדרה מאופיינת בקווים מינימליסטיים; אבני קריסטל שקופות עדינות צפות בחלל סביב שלד הגוף הבנוי מטבעות דקיקות. סדרת Deconstruct עשויה מפאנלים מזכוכית ועליהם פסי קריסטל פבריק. בין הלוחות מרחפים חרוזי קריסטל קטנטנים. חומר הקריסטל פבריק הינו יריעה מיוחדת ועליה רסיסי קריסטל אשר פותחה ע"י סברובסקי ליישומים רבים כמו תאורה, ריהוט, בדי ריפוד, טפטים עוד. הדפוס הגיאומטרי של פסי הקריסטל פבריק שובר את המבנה הסולידי של מלבני הזכוכיות ומקנה לנברשת מראה דינאמי, אבני הקריסטל התלויות בין הלוחות מקנות עומק ונפח לנברשת.
ההשראה לסדרת ה - Crystalline Icicles באה מ"התבוננות בהתגבשות הטבעית שנוצרת בטבע ביום חורפי אירופאי" מספר המעצב S. Russel Groves. הקריסטלים התלויים מדמים נטיפי קרח ומרכיבים יחד מבנה של וילון קריסטלי. התאורה מופצת מבסיס הגוף ומתפזרת ע"י הקריסטלים בחלל. בסדרת ReveLED מפתיע המעצב Andre Kikoski עם צורות מאד פשוטות מלבניות אשר מבהיקות בתאורה יוצאת מן הכלל הודות לקריסטלים הקטנטנים המצויים במשטח הפנימי של הגוף.
סדרת Incide/Out בעיצובו של Stephan Burk מציגה אלגנטיות דרך מינמליזם. המעצב משתמש באבן הקריסטל לא רק כאלמנט דקורטיבי אלא כפרט פונקציונאלי אופטי; הקריסטל מעצים את מקור האור ומתנהג כמנסרה.
לסיום, סדרת ה - Crystal Empire מציגה פרשנות חדשנית לנברשת הקלאסית דרך שילוב מפתיע בין הקריסטל לרצועות העור. רצועות העור מגדירות את מבנה הגוף ומבליטות את טבעות הקריסטל האופקיות. העיצוב משדר "שפע שקט" ונצחיות.