קרמרי דה לאקלייר עיצוב גלידריה

קרמרי דה לאקלייר עיצוב גלידריה
רשת הגלידריות המצליחה "קרמרי דה לאקלייר" עשתה מהפך בתחום והצליחה לחדש ולרגש את לקוחותיה בעזרת צורת הגשה חדשנית. על הגלידה, המוצגת בוויטרינות גדולות, נמזגים רטבים שונים ממתקני התצוגה אשר תלויים מהתקרה. המתקנים כוללים סקוויזרים שעוצבו במיוחד ומאפשרים ליצור קינוחים מושחתים במראה כובש.
על מנת לא לגנוב את ההצגה מהגלידות הצבעוניות, החלל כולו תוכנן בגווני שחור ולבן בסגנון צרפתי. רצפה שחורה, בשילוב אריחים מצויירים ומסגרות מעוטרות מהווים רקע נפלא לחלל גדול מרווח.
הקירות חופו בבריקים לבנים ומעליהם שליכט בהיר ותמונות גדולות ומגרות. הדלפק הראשי חופה בפרט מסגרות בצורת איקסים ומציג וויטרינות גדולות של גלידות, מקרר קינוחים ועמדת הקופה.
בכניסה תוכננה פינת קונדיטוריה גדולה המציגה עוגיות במדפי עץ ומקפיאי תצוגה גדולים המציגים עוגות קרם קפואות. במרכז ממוקמת עגלה נמוכה עם טעימות ומוצרים מיוחדים.
חלל ההסעדה כולל מגוון פינות ישיבה זוגיות וקבוצתיות עם כסאות ראטן בגוון שחור ולבן ומשטחים דמויי שיש לבן.
צמחיה מלאכותית מלווה את כל אזור הישיבה עד למתקני הרטבים בתלויים מהתקרה באזור ההגשה. באזור זה, ממוקמים גם מדפי תצוגה משופעים הכוללים תיבות פרספקס שקופות בהם מאפים ואקלרים, תנור חימום, מכונת אספרסו ומקררי אחסון. המוסיקה הצרפתית הנשמעת בחלל משלימה את החוויה.

מציגי הפרויקט

תגובות