בית ירוק במבשרת

בית ירוק במבשרת
סנריקס הולנד גאה להציג טכנולוגיות ומוצרים בתחום החיסכון בחימום ושימוש באנרגיה ירוקה ממיטב החברות בחו"ל. בין מוצריה משאבת חום.
בשנים האחרונות, עבר ענף ההסקה וחימום תת ריצפתי לעבוד עם משאבות חום הינה השיטה היעילה והזולה ביותר לחימום בתים ובריכות שחייה.
השיטה מבוססת על הולכת וסחרור מים חמים, במעגל סגור בצנרת רב שכבתית (תוצרת SP) מיוחדת לחימום רצפתי (עומד בתקנים המחמירים ביותר) או לחימום בריכות בצנרת PVC אפור.

מה זו משאבת חום?
היחידה החיצונית (המעבה) לוקחת אנרגיה חופשית בטמפרטורה נמוכה מהסביבה, מעלה את הטמפרטורה שלה ומעבירה אותה דרך מעגל גז ליחידה הפנימית (המאייד).
יחידה פנימית (המאייד) מקבלת את האנרגיה מהיחידה החיצונית דרך מעגל הגז ומעבירה את האנרגיה למים דרך מחליף חום גז/מים. מים אלה מסוחררים בתוך הבית דרך מערכת צינורות תת רצפתי, או יחידות מפוח נחשון או רדיאטורים במצב חימום. לאחר שמסר את החום למי ההסקה, זורם הקרר אל מגוף ההתפשטות. במגוף זה פוחת הלחץ באופן ניכר ופעולה זו מצננת שוב את הגז. גז הקירור הנוזלי זורם שוב לסליל המעבה, שבו מתחיל שוב תהליך איסוף החום.


בפרויקט במבשרת הותקנה משאבת חום לחימום תת ריצפתי בהספק של 14.5 KW ולחימום בריכת השחייה בנפח 70 קוב מקורה הותקנה משאבה בהספק 24.9 KW.

מציגי הפרויקט

תגובות