עיצוב דירת קבלן

עיצוב דירת קבלן
עיצוב דירת קבלן הינו תהליך מאתגר ומרתק המשלב תכנון מוקדם (מאוד) תוך התגמשות כלשהי מול הקבלן המבצע והסטנדט שהוא מציע הן מבחינת מבנה הדירה והן מבחינת חומרי הגמר. בדירה שלפניכם תוכלו לראות כיצד עיצוב פנים של דירת קבלן יכול להפוך אותה למקום שנעים וכיף להיות בו.

את חלוקת החלל ונקודות החשמל השארנו כפי שקבע הקבלן משיקולים שונים. לעומת זאת השקענו הרבה בעיצוב הדירה ובסטיילינג. כל הריהוט וסגנון הבית עוצב ברוח פרובנס החל מבחירת חומרים טבעיים כגון עץ, שיש וברזל ועד צבעוניות רכה ומלטפת בגוונים טבעיים של חאקי, בז' ושמנת לגווניה. נגיעות של בורדו, תכלת ואפור שולבו במידתיות מוקפדת כדי לא להפר את תחושת הרוגע והשלווה שבדירה.

עיצוב הסלון עבר תהפוכות אך לבסוף הוחלט להצמיד את הספה אל הקיר ולהשאיר חלל מרווח ומואר. גם את פינת האוכל המשלבת ספסל ישיבה בצידה, הצבנו מול דלת הכניסה וליד הויטרינה המובילה אל המרפסת כדי ליצור מעברים נוחים וטבעיים.
עיצוב המטבח כלל שידרוג מטבח הסטנדרט של הקבלן כדי לאפשר יותר מקומות אחסון ומשטחי עבודה. דלתות עץ בגמר צבע שכבה אחת מעניקות למטבח מראה כפרי בסגנון פרובנס מבלי ליצור עומס ויזואלי אך עדיין לשמור על פונקציונאליות מירבית. בצד פינת האוכל שילבנו שולחן ארוחות בוקר קטן ובעזרת גוף תאורה עשוי זכוכית הענקנו למטבח נופח נוסף.
עיצוב חדר הרחצה כלל שימוש בכלים הסניטריים הסטנדרטיים שהציע הקבלן תוך מספר שידרוגים קלים של פרופיל שירן בתקרת החלל, החלפת הברז לברז המותאם לסגנון הבית וסטיילינג כללי.
חדרי השינה חופו בטפטים בשילוב טקסטיל (שטיחים ווילונות) אשר יצרו חללים רכים ונעימים.

דירת קבלן לא חייבת להיות ריקה ועירומה אלא יכולה להפוך לדירה "עשירה" במראה וייחודית המתאימה עצמה לאופיים של הדיירים והרגלי השהייה שלהם בדירה.

מציגי הפרויקט

תגובות