עיצוב למעצבת - סטודיו גלית לוי

סטודיו גלית לוי- שמלות כלה
סטודיו גלית לוי- בניין פנורמה, דרך בן צבי, תל אביב.

בבניין פנורמה התעשייתי והרועש שבדרום תל אביב, נבנתה קומת פנטהאוזים גדולה הכוללת עסקים קטנים ביניהם אמנים, יוצרים, ומעצבים מתחומים שונים. את הסטודיו של גלית לוי המתפרס על שטח של כ 350 מ"ר כולל גג/מרפסת בשטח של כ80 מ"ר ריכזנו את כל הפונקציות אשר היוו כחלק בלתי נפרד מהחברה ואשר היו פזורים ברחבי גוש דן.

הסטודיו כולל חנות שמלות כלה ושמלות ערב אשר היו ממוקמים שנים ברחוב דיזינגוף, משרדים ומחסן שמלות אשר היו ממוקמים בבת ים ומתפרה שהייתה ממוקמת ברמת גן. בנוסף ישנם שני חדרי כלות למדידה, תאי הלבשה למדידת שמלות ערב, פינת איפור לכלות , אזור קבלה והמתנה מפנק הכולל בר ישיבה קטן.

החלוקה הטבעית המתבקשת עשתה הפרדה בין המתפרה והמחסן לבין אזור הקבלה וההמתנה, אזור תצוגת כל השמלות ותאי המדידה, פינת האיפור ושירותי הלקוחות. את החיבור בין האזור ה"ציבורי" (קבלת קהל), לבין האזור ה"פרטי" (ייצור ואחסון) מחבר אזור ה"ביניים" (חדרי הכלות) אשר מצד אחד ישנה כניסה לכלות ומשפחותיהם ומצד שני גישה מהמתפרה ומחסן השמלות לעובדות ולמודדות.

אופי המבנה של חלל פתוח גדול עם קירות סיליקט גדולים המפרידים בין העסקים השונים וויטרינה גדולה אשר משמשת יציאה למרפסת הביאו אותנו לתכנן ולעצב את החלל כ"LOFT" גדול עם מינימום הפרדות (בין האזור הפרטי והציבורי) אשר גם בהם יש חלונות אשר דרכם ניתן לראות את כל תהליך היצור (במתפרה).

האזור הציבורי מאכלס ריהוט אקלקטי, פינות ישיבה נמוכות וגבוהות, מתקני תליית שמלות ומתקני תצוגת אקססוריז מברזל שחור תעשייתי, מערכת מיזוג חשופה. גם חדרי הכלות וגם המשרד של המעצבת עשויות זכוכית עם מדבקות וטפטים ווילונות, וזאת כדי לשמור על הפתיחות של החלל. עמדת הקבלה וחלק ניקר מהריהוט הקבוע והריהוט ה"משרדי" החופשי עשויים MDF צבוע שחור מבריק בדיוק כמו רצפת האפוקסי הרחבה. ב LOFT התעשייתי הכנסנו את הצבע בריהוט וכמובן דרך השמלות הערב, בגדי הים והאקססוריז השונים.

התוצאה, כפי שקיווינו ייצרה חלל פתוח, מרווח, מואר (גם באור טבעי וגם באור מלאכותי) עשיר בצבע (שמלות, אקססוריז, ריהוט ותמונות) וחשוב מכל.... חלל פונקציונלי בעל זרימה נכונה בין הפונקציות השונות של הפרוגרמה. חלל "יעיל" בתכנון אשר בסופו של תהליך מקדם את העסק בהתנהלותו.

עיצוב ותכנון- רונן לנדס
בראשי לנדס- אדריכלות ועיצוב.
054-6835885

מציגי הפרויקט

תגובות