תכנון ועיצוב פנים לדופלקס ישן

תכנון ועיצוב פנים לדופלקס ישן
בעליה היחיד של דירת הדופלקס בת 6 החדרים הזו, התלבט רבות בנוגע לאופי התכנון והשיפוץ שיהיו נכונים לדירתו. כשפגשתי אותו בביתו, הדירה בה חי כ-30 שנה ובה גידל את שלושת ילדיו - הייתה מוזנחת באופן קשה עקב תקופה לא פשוטה שעבר מבחינה אישית. מחד, רצה הבעלים לשפץ את הדירה כדירת להשקעה שיוכלו, בבוא היום, ילדיו למכור או להשכיר בקלות - ומאידך רצה לייצור בית בויוכלו ילדיו ונכדיו הרבים, שמבקרים כמעט כל שבוע, להתארח ולהנות. בקשה נוספת של בעל הדירה הייתה לייצר נגישות גם לאדם חולה ו/או נכה, ע״מ שיוכל להתנהל בנוחות בדירתו. בקיצור, הרבה רצונות ואתגרים עבור דירה אחת במצב לא מזהיר ועם תקציב מוגבל.

כיצד מתכננים גם עבור צרכים של לקוח בהווה וגם עם מחשבה על המשפחה העתידית שתגור בו, אדם נכה וכל זאת בתקציב בסיסי עבור שטח של 6 חדרים, 3 חדרי רחצה ומרפסת גג עצומה?

עושים מהפך מחושב!

לאחר כמה התלבטויות ותכנונים, הוחלט להשקיע את מירב התקציב בהחלפת כלל התשתיות בבית - וכמובן כל החלונות, הדלתות, הריצופים, החיפויים, הסניטרים והמטבח(ים). השינויים המבניים נעשו בפינצטה ממש - וכך כמות הפירוקים וההריסות צומצמה למינימום האפשרי והחסכוני. הסגנון והחומריות נבחרו להיות סולידיים, מודרניים ושקטים - עם נגיעות צבע שמחות בעיקר באזור הציבורי.

מעבר לתכנון, הלקוח המקסים הפקיד בידי גם את ניהול הפרוייקט, אנשי המקצוע והספקים - עד אשר הדירה הייתה מוכנה לכניסתו. אתגר וכיף גדול לקבל חופש ואחריות כאלו יחד! תודה!

כרדיט לצילום: אייל תגר, סטודיו efes-efes 
קבלן מבצע: צמח אדמוני

מציגי הפרויקט

  • טניה אברמזון
  • קליק לחיוג: 0524716709
  • טלפון:
    0524716709
  • כתובת:
    גבעתיים
  • אתר:

תגובות