אולם תצוגה חרש - ליין קרמיקה

אולם תצוגה חרש - ליין קרמיקהלחר בחינת צרכי העסק, בעליו ולקוחותיו, הכנתי תכנית מפורטת בה הבאתי לידי ביטוי את חזוני לאולם תצוגה מיוחד, אססטי, מזמין ויוקרתי. האולם משרה אוירה ביתית וחמימה, הגורמת לחווית קניה ייחודית ושונה. אולם התצוגה מעניק ללקוחות את האפשרות למגע קרוב וחיבור עם החומר ובכך,ליצור ללקוח מסע בין המוצרים המוצגים לבחירתם, תוך מעבר בין המחלקות השונות.
אולם התצוגה בנוי כך שניתנת ללקוח אווירה רגועה, באמצעות תאורה דקורטיבית חמימה, מוסיקה ופינות ישיבה נוחות.
את מרכז הבמה תופס בר מעוצב שנמצא במרכז האולם, הוא האזור דומיננטי ומושך, הגורם ללקוח חווית בילוי כחלק מתהליך הרכישה.הבר נותן תפנית מפתיעה ומפנקת באמצע אולם התצוגה, מחכים ללקוחות שלל פינוקים לאתנחתא נעימה באמצע זמן החיפושים, הלבטים, הבחירות והרכישה בחנות.

האולם עוצב בסגנון אורבני, בו נעשה שימוש בחומרים משתנים כגון: בטון, ברזל, זכוכית ואבן אשר משולבים עם פירטי עץ .בחרתי להשאיר חלק ממערכות המבנה חשופות, על מנת ליצור ניגודיות בין מוצרי החברה למבנה עצמו. אלמנט עיצובי בולט נוסף הוא ציור גרפיטי מיוחד ולצידו שימוש בבריקים לחיפוי העמודים הקיימים.על מנת ליצור ניגוד משלים למאפיינים העיצוב הקרים כמו השימוש בבטון חשוף, נעשה שימוש בעץ אגוז אמריקאי , צבעי חלודה וגווניו של הצבע החום. פרטי הנגרות והברזל אשר משמשים לתצוגת המוצרים עוצבו על ידי, תוך חשיבה על הפרטים הקטנים ביותר.

מציגי הפרויקט

  • Betty Shambiro
  • קליק לחיוג: 0522907590
  • טלפון:
    0522907590הצג
  • כתובת:
    בני ברמן 7

תגובות