אלון יפרח-א.אדריכלות

054-3237295

א.      אדריכלות – אלון יפרח

 

א.       אדריכלות  - משרד לאדריכלות ועיצוב פנים הממוקם בירושלים.

הסטודיו הוקם ופועל משנת 2005 בניהולו של אלון יפרח ועוסק במגוון תחומי האדריכלות ועיצוב הפנים במגזר הפרטי הציבורי והמסחרי.

חזונו של המשרד הוא עיסוק באדריכלות כאמנות בניה, תכנון החלל והמרחב תוך כדי עסוק ברוח ובחומר בד בבד, ותוך יצירת שפה אדריכלית מובהקת וברורה בכל פרויקט עפ"י אופיו ויחודו!

יצירת קשר כנה ועמוק בין הלקוחות לאדריכל הוא מרכיב בלתי נפרד ממערכת היחסים במהלך עבודת היצירה המשותפת והיא אשר מעניקה את אופיו המיוחד של המשרד.

בתחילת כל פרויקט מתקיים מפגש מעמיק בין האדריכל לבין הלקוח/המזמין , המתבסס על הבנה יסודית של סגנון חיים ו- או תפקוד המקום,  רצונות  והתנהלותו הפונקציונלית היומיומית של הלקוח לידי פרוגראמה ומשם להתאמה אל הסביבה הפיזית ועד להתגבשות התכנון והחזון  האדריכלי הנובע מתוך כל הקשורים בפרויקט ומחזונו האישי של האדריכל.

המשרד מלווה ליווי צמוד לכל פרויקט החל משלבי התכנון המקודמים וגיבוש הקונספט, תיאום התכנון מול יועצים , ייצוג  הלקוחות מול רשויות התכנון לקבלת היתרי בניה, בחירת קבלנים ובעלי מקצועות שונים ,ליווי ופיקוח במהלך הפרויקט ועד לסיומו, וייעוץ מקצועי וזמין לאורך התהליך .

הסטודיו משתמש באמצעי תכנון מגוונים ומתקדמים, ובשלבים מתקדמים של התכנון יוכן מודל תלת ממד של חזון המבנה העתידי להמחשת הרעיון ללקוח ולשותפים בפרויקט.

 

מגוון הפרויקטים שבהם המשרד עוסק:

 

בתחום הפרטי

תכנון וליווי מוקפד לביצוע- בתים פרטיים.

בתי מגורים פרטיים בהרחבות - ישובים ומושבים.

חידוש ועיצוב בתים לשימור.

דירות יוקרה.

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים להשבחת נכסים.

עיצוב דירות בבניה רוויה.

תכנון תוספות במבנים ובדירות קיימות.

שינויים ועיצוב פנים לדירות קיימות.

תמ"א -38.

 

בתחום הציבורי והמסחרי

מבני ציבור

בתי כנסת

משרדים

חנויות

פרטים:

כתובת המשרד: רחוב אמציה-5 , ירושלים.

טל- 02-5709452

פקס- 02-5709452

נייד- 054-3237295

דוא"ל- [email protected]