גושן אדריכלים

03-7261444

גושן אדריכלים הוא סטודיו לאדריכלות ועיצוב שהוקם על ידי אריאל גושן בשנת 2008. המשרד עוסק בפרויקטים מדיסציפלינות שונות ובקני מידה מגוונים: מגורים ומשרדים, פרויקטים מוסדיים מול עיריות, גני ילדים, בתי ספר, מבנים מסחריים בקנה מידה גדול, בתי מלון, חנויות בוטיק ועיצוב רהיטים.

אנו מאמינים כי האדריכלות נובעת מהמיקום שלה כמו גם מתוך דיאלוג בין הלקוח והאדריכל, אלו הן שתי אבני הבניין הבסיסיות לפרויקט מוצלח ומקפידים שהתוצאה הסופית תתאים בצורה אידיאלית לצרכי המזמין ולסביבה הפיסית של הפרויקט.

המעשה האדריכלי אינו מתחיל ונגמר בגבולות המבנה, אלא משתלב  בסביבתו, לכן צוות המשרד מורכב מאדריכלים, מעצבים ומתכנני נוף המעניקים יחדיו מעטפת מלאה לכל פרויקט.

כחלק מחשיבה זו אנו שמים דגש על תכנון בר קיימא התורם לסביבתו ברמה האקולוגית ולא פחות מכך האנושית, ובכך מעניקים את הערך המוסף של כל פרויקט ללקוח, לסביבה ובעיקר  למשתמשים.

אנו עובדים עם מודלים תלת ממדיים ממוחשבים  מתחילת תהליך התכנון, בשילוב עם סקיצות ידניות ותוכנות לשרטוט טכני.  שילוב כלי עבודה אלה מבטיח הבנה מלאה של המוצר הסופי עבור המתכנן והמזמין גם יחד והצגה ברורה של  מסה וחלל צבע וחומריות טרם שלב הביצוע.

פרויקטים אחרונים של גושן אדריכלים