ביאנה בריימן - עיצוב פנים

ביאנה בריימן מעצבת פנים, שאהבת העיצוב בנשמתה, עוסקת בתכנון ועיצוב חללים בדירות, בתים, וילות, משרדים, בתי עסק וחללים מסחריים.

המשרד מציע מגוון רחב של שירותים , החל משיפוץ הישן, ארגון מחדש של חללים בלתי פונקציונאליים והפיכתם למעוצבים ופונקציונאליים, תוספות בניה וכן ליווי פרוייקטים חדשים, תוך הטמעת דפוסי תכנון עכשויים.

ביאנה בריימן מעצבת פנים בעלת טעם משובח, יצירתיות ומעוף ניחנה גם ביכולות עסקיות, יכולות ניהול פרויקטים, התכנסות לתקציבים וראייה רחבה לטווח ארוך של התמונה הכוללת.

ביאנה מאמינה כי המפתח לתכנון החלל מצוי בהיכרות אינטימית עם הלקוח ומתוך כך בטעמו האישי, חלומותיו, תקציבו, ולוח הזמנים שלו. לכל לקוח יש תכנון המתאים רק לו ולכן בכל בית/עסק תהליך התכנון הינו ייחודי ומלווה באינטרקציה אישית עם הלקוח לכל אורך התהליך.

המוטו שלה כאדם וכמעצבת הינו "אלוהים נמצא בפרטים" (האדריכל הנודע- מיס ון דר רוה) ולכן דוגלת בשיטת עבודה מסודרת ויסודית מאוד, עד הפרט הכי קטן. ולכן, זהו לא רק מקצוע עבורה, זוהי דרך חיים.

 

"תכנון ועיצוב חלל הינם זכות ואחריות כאחד, שאני נוטלת על כתפי ושמחייבים אותי למקצועיות, לקשב, ולרגישות מקסימאליים. אני עוסקת בהגשמת חלומות, תוך מענה על הצרכים הקטנים ביותר, כאלו התורמים לפיתוח האישי, העסקי, לאסתטיקה ולפונקציונאליות – כמקשה אחת.

מדובר ביצירת קומפוזיציה מופלאה , אסתטית ומורכבת".


www.biana.co.il