יוניק דברים מיוחדים

097480692

"יוניק דברים מיוחדים" הינה נגריה וחברה לעיצוב , ייצור והלבשת הבית.

לחברה צוות שיפוץ, נגריה, מצבעה ומרפדיה- הכל תחת קורת גג אחת בא"ת אבן-יהודה.

בצמוד להם תצוגה של אפשרויות הייצור מכל התחומים הנוגעים לבית: מטבחים, חדרי אמבטיה,

פינות אוכל, פינות ישיבה מרופדות ובשילוב עץ, חדרי שינה, חדרי עבודה ופינות המיועדות לחוץ.

הפרויקטים השונים מתבצעים בעיצובו של המעצב אלי בר-אדון ואדריכלים ומעצבים נוספים,

ובליווי של דפי ואלי בר-אדון החל משלב התכנון, הבניה ו/או השיפוץ וכלה בכל עבודות הנגרות והלבשת הבית.


החברה נוסדה, בשנת 1991 ע”י דפי בר-אדון במושב בצרה. בתחילת דרכה ייצרה רהיטים ומטבחים באינדונזיה ע"פ צרכי הלקוח ולפי עיצובים של אלי בראדון, מעצב מוצר ותערוכות מקצועיות בארץ ובעולם. ( בין לקוחותיו ועבודותיו, שארפ,אמקור, אינדיגו,תערוכת החמישים והארבעים לישראל, משרד המדע, משרד התחבורה, הביתן הישראלי באקספו ליסבון ועוד. )
במקביל הוקמה הנגריה בבצרה, ששיפרה את השימוש בפריטים שיוצרו באינדונזיה ע"י שילוב של פירזול מודרני וצביעה אומנותית.

בשנת 2003 החלו בבית המלאכה והנגריה של יוניק דברים מיוחדים לייצר רהיטים ומטבחים בשיתוף עם אדריכלים ומעצבים תוך נתינת דגש על שימוש בחומרים טבעיים ואיכותיים.

נוספו חדר צבע מקצועי הצובע בטכניקות מתקדמות המעשירות את מראה הרהיט, ולכל המכלול נוספה מתפרה ומרפדיה שנותנת מענה לכל סוגי עבודות הריפוד.

בינואר 2014 עבר בית המלאכה למעונו החדש בא"ת של אבן יהודה וצמוד אליו נבנה חדר תצוגה. תוך כדי סיור בחדרי התצוגה ניתן לראות את עבודת הנגריה על כל שלביה
ולהרגיש שותף לעשייה. מרפסת מיוחדת נבנתה מעל הנגריה כדי שהמזמין יוכל לראות את עבודתו בתהליך היצירה, ללא הפרעה לנגר.

איכות המתבטאת ברמת גימור גבוהה ושימוש בלתי מתפשר בחומרים באיכות הגבוהה והחדישה ביותר, מיומנות של צוות העובדים, קשר טוב, פתוח ורציף עם האדריכל, מעצב הפנים והלקוחות הפרטיים, תודעת שירות גבוהה, הנגשת המושג: "בית מעוצב בהתאמה אישית" במחיר סביר, מתן פתרונות יצירתיים לכל בעיה, הם הבסיס לשיתוף פעולה פורה ומבטיח סיום עבודה מוצלח של כל פרוייקט.

שירות לאדריכלים ומעצבי פנים

ביצוע מפרטים בדיוק מושלם עד הפרט האחרון, עמידה בלוחות זמנים צפופים ומתן שירות מתמשך ובלתי מתפשר. הכנת תוכניות מטבחים ארונות, רהיטים וכל פרטי הנגרות תוך מתן פתרונים יצרתיים לחללים בלתי מנוצלים הנוצרים בבתים.