דנה רצון - ערן גלן dE-design

הכי חשוב: לחלום!


 


אנחנו ב dE-design מאמינים כי בעזרת שיתוף פעולה, מקצועיות, יצירתיות ושאיפה תמידית לדיוק אפשר להגשים חלומות.


 


מאז 2004, dE-design מעצבת לתחום הקמעונאי, המסחרי והפרטי תוך מענה מהיר ומגוון יתרונות להצלחת הפרויקט, כגון: יחס אישי, התאמה לצרכי הלקוח תוך התחשבות ועמידה בתקציב, דיאלוג תמידי ועמידה בסטנדרטים גבוהים.


 


אנו מאחלים לך לא להפסיק לחלום ונשמח לעזור לך להפוך כל חלום למציאות!


 


חללים מסחריים:


 


משנת 2004, אנו בסטודיו dE-design מספקים ללקוחותינו את כל הפתרונות התכנוניים והעיצוביים בתחום ה-Retail, משלב יצירת הקונספט המתאים, דרך הדמיות, בניית תוכניות עבודה ועד שלב הביצוע הסופי.


 


עוד מהשלב הראשוני, תכנון חלל מסחרי נעשה בשיתוף פעולה עם הלקוחות – חשיבה משותפת אשר לוקחת בחשבון את צרכי העסק, צורת העבודה והפעילות המסחרית שלו על מנת להעצים ולהדגיש את פוטנציאל המכירה בכל נקודה, בשילוב יעילות תפעולית מקסימלית.


 


אנו מאמינים כי עיצוב קמעונאי המשלב את אסטרטגית השיווק והמכירה של הלקוח, מאפשר לנו להגיע לשלמות הפרויקט יחדיו.


 


מאז הקמת הסטודיו, תכננו ועיצבנו מספר רב של חנויות של רשתות קמעונאיות מובילות במשק וביניהם: רשת הריבוע הכחול, ACE, שופרסל, סופרפארם, אלונית-רשת חנויות נוחות, AM-PM, מחסני השוק ועוד...


 


אנו מאמינים כי על ידי תכנון ועיצוב נכון והתחשבות באספקטים עסקיים נוספים ניתן להשפיע על חוויות הקנייה של הלקוח, לחשוף מגוון מוצרים ולשדר את המסר הרצוי.


 


בעולם התחרותי של היום ישנה חשיבות רבה מאד ליצירת "חווית הקנייה" בנקודת המכירה.


לכך ניתן להגיע על ידי תכנון נכון, שימוש בצבעים, תאורה מחמיאה, שילוט חכם והדגשת החללים בצורות שונות.


תכנון עיצוב החלל הקמעונאי חייב לאפשר דינאמיות לעסק להתחדש ולשנות בקלות יחסית.


זאת מפני שמגוון המוצרים הרחב משתנה לעיתים קרובות ובכל רגע יש לכל עסק ועסק שאיפה להדגיש ולחשוף מוצרים שונים לקהל לקוחותיו.


אנו כמתכננים צריכים לתת את הבמה הטובה ביותר לכם כלקוחות שלנו.


צוות dE-design מאמין שבעזרת תכנון וחשיבה נכונים נצליח לקדם את העסק או החנות שלכם בכדי שאלו יהיו מובילים בתחומם.


 


 


משרדים:


 


עיצוב המשרד אמור לשקף את אופי הלקוח, ערכיו והעדפותיו העסקיות.


 


בתכנון העיצוב המתאים למשרד שלכם, אנו לוקחים בחשבון בראש ובראשונה את הפן הפונקציונאלי ומשלבים בו את עיצוב החלל, התאמת הריהוט והסטיילינג הכללי. הגדרת אופיו של משרד מתייחס קודם כל ללקוחות העומדים מולנו ולאופן בו הם נתפשים על ידי הקהל העיסקי שלהם.


בדומה לעיצוב חלל מסחרי, התהליך מתחיל בחשיבה משותפת עם הלקוחות, יצירה ופיתוח קונספט וקו עיצובי, דרך הכנת סקיצות וחלופות שונות, בניית התוכניות הדמיות , תוכניות ומסתיים בהוצאה לפועל של הפרוייקט.


 


בתים פרטיים


 


חשיבה יצירתית והתחשבות בצרכיהם ודרך חייהם של לקוחותינו הן הקו המנחה אותנו בתכנון ועיצוב הבית שלכם.


 


אנו ב-dE-design, חושבים שונה ובאופן שמאשפר לנו לפרוץ את מגבלות העיצוב השגרתי על ידי שימוש בחומרים חדשים תוך התייחסות לסביבת הבית.


 


הסטודיו שלנו מאמין בהגשמת חלומותיהם העיצוביים של קהל לקוחותינו. אנו אוהבים שאתם מרוצים ומרגישים בנוח עם עיצוב הבית, על כן, עבודתינו שואפת להעניק תחושת ביתיות דרך תכנון מתחשב ופרקטי.


 


בשונה מחלל מסחרי, כשזה מגיע לעיצוב בתים פרטיים, החשיבה והתכנון חייבים להיות מן הפנים אל החוץ. נוחות, פרקטיות וחלוקת החלל המתאימה לכל לקוח, הן המכתיבות לנו כיצד נעצב לכם את הבית, כך שישקף את אישיותכם ועולמכם.


 


אנו שמים דגש גם על חזית הבית לא פחות מאשר החלל הפנימי. בעבודתנו, חזית הבית תתייחס תמיד למרחב האדריכלי בו היא נמצאת, ותתאים את עצמה לאופי העיצובי של הסביבה כולה.


 


אנו מזמינים אותך, לפגישת ייעוץ חינם, ללא התחייבות.