זוהר לבנון אדריכלות ועיצוב

במשרד זוהר לבנון  מאמינים כי פרויקט בנייה או שיפוץ מוצלח מגשים את חלומותיהם של הלקוחות לאיכות החיים – לכן חשוב לנו לתרגם את מכלול הצרכים הפרטיים שלכם ורצונותיכם – להווה ולעתיד –  ולייצר בהתאם תכנון מקיף  עם מחשבה על כל פינה וכך לשפר באופן ניכר את איכות חייכם בביתכם !
זוהר לבנון , אשר סיים לימודיו בהצטיינות בשנת 2004 ומאז החל לעסוק בתחום התכנון לפרויקטי בניה במשרדים שונים , צבר ניסיון מקיף ומקצועי וייסד את משרד זוהר לבנון אדריכלות ועיצוב בשנת 2011  אשר מתמחה בבתים פרטיים ועיצוב פנים לבית ועיצוב פנים לעסקים .

הפרויקטים המתכוננים על ידי משרדנו משדרים ניקיון, איכות והרמוניה
וניסיוננו לימדנו להתאים ולהבין את צרכי ורצונות לקוחותינו, אנו מתכננים ומעצבים בתים פרטיים ודירות בדגש של פונקציונאליות ויופי יחדיו. וכשהלקוח אומר "וואו" זה סיפוק  אדיר!!

לימוד מתמיד הוא לדעתנו המפתח ליכולתנו לספק ללקוחותינו רעיונות יצירתיים ומגוונים, תוך שימוש בחומרים איכותיים ופתרונות שונים הקיימים בשוק המגוון ושמירה על תקציב וזמן, והכל תוך מתן שרות מקצועי, מהיר ביחס אישי ובגובה העיניים.

המשרד זוהר לבנון דוגל בשותפות מלאה עם הלקוח ומספק ליווי מקצועי ללקוח בכל השלבים - מהרגע הראשון של התכנון ועד השלב האחרון של השיפוץ או הבניה