כספי הנדסה אזרחית בע"מ

חברת כספי הנדסה אזרחית בע"מ הינה חברת הנדסה וביצוע אשר מהווה זרוע ביצוע לחברת מור י.ז השקעות ואחזקות בע"מ אשר הינה חברה קבלנית בסיווג ג-4 .

חברת כספי הנדסה הוקמה ע"י גיא כספי, אשר משמש מנכ"ל החברה. גיא בהכשרתו המקצועית הנדסאי בניין וקונסטרוקטור מבנים עד 4 קומות מס' רישיון 00055003 , בוגר בהצטיינות ביה"ס להנדסאים בטכניון. גיא הוא אחיינו של יואב זילברשטיין מהנדס בנייה מנכ"ל חברת מור י.ז קבלן רשום .

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם משרד אדריכלים יערה גישס בת"א שמלווה את כל תהליכי הרישוי והתכנון האדריכלי של המיזמים שלנו.

מהנדס הביצוע של החברה הוא אבנר יתח, הנדסאי בניין ומנהל עבודה מוסמך , בעל וותק מקצועי רב של 35 שנות ניסיון בכל תחומי ענף הבניין , ניסיונו עשיר בפיקוח וניהול  מאות פרויקטים של מגורים , מסחרי , וציבורי.

טל דוד , הנדסאי תעשה וניהול , בוגר ביה"ס להנדסאים טכניון הוא מנהל השיווק וקשרי הלקוחות של החברה.

החברה עובדות בשיתוף פעולה עם עשרות קבלני משנה ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה שמלווים אותה לאורך הדרך בנאמנות ומקצועיות.

חזון החברה הוא להוות זרוע ביצועית-תכנונית כמקשה אחת אשר יהווה לכל מזמין עבודה

 "ONE STOP SHOP"  בדרך  האיכותית והכלכלית ביותר.

כיום, חברת כספי הנדסה אזרחית היא חברת ביצוע-תכנון צעירה ושאפתנית ובעל יכולת לבצע כל פרויקט באופן הכי כלכלי שיהיה ליזם רוכש הדירה.

הפרויקטים שלנו מתאפיינים במפרט עשיר, תכנון אדריכלי חכם וכלכלי, איכות ביצוע, ורמת גימור גבוהה ביותר וזאת מבלי לחרוג מלוח הזמנים ואומדנים עליהם התחייבנו.

אנחנו נותנים מכלול שירותים הנדסיים גם לענף הפרטי, הציבורי ,הביטחוני  והמסחרי. בחברת יש גזרה שמתעסקת בתהליכי יזמות של תמ"א38 והשבחת מבנים.

בשוק  הבנייה יש הרבה קבלנים ואנשי הנדסה אך אנו מאמינים שבזכות שירותי התכנון - ביצוע שלנו אנו יכולים לתת הצעה אטרקטיבית יותר מכל מתחרה .

נשמח להכיר ולשתף פעולה.

להלן מס' עבודות אחרונות שהחברה ביצעה:

1.       פרויקט "קניון מרכז מסחרי שלומי" עבור חברת " מור י.ז השקעות ואחזקות בע"מ (היקף הפרויקט – 30 מיליון ₪). ממליץ מפקח של החברה יזמית מחברת "ניצן ענבר" מר יונתן רוט מס' טלפון 0542332491.

2.       בניית וילה עם 2 יח' בשטח כולל של 800 מ"ר למשפחת אוחיון בדניה. חיפה. בעלות של 5 מליון ₪. מר פרוספר אוחיון מס' טלפון 0503269900.

3.       משרדי חברת איגלו ומשרדי חברת ט.שרף. סמנכ"ל ברק כצלנסון מס' טלפון – 0546633066 . מנכ"ל חברת ט. שרף 0545450130 .

בניית 2 וילות במושב בת-שלמה (משפחת נוימן). מר אמיר נויימן מס' טלפון - 0546390336

פרויקטים אחרונים של כספי הנדסה אזרחית בע"מ