נינה גנין מעצבת פנים

מעצבת בתים לאנשים.
אמא.
מובילה סטודיו ייחודי משנת 2007 המתמחה בעיצוב ושיפוץ בתי מגורים. הרצון לעזור לאנשים תמיד היה בי. כבר מגיל צעיר מצאתי את עצמי רוצה לטפל ולעזור לאנשים להתפתח ולהרגיש יותר טוב עם עצמם, להבין את מקור הבעיה ולטפל בה.

אחרי שנים בתחום הטיפולי הבנתי כמה השפעה יש למקום אליו אנחנו מתעוררים כל בוקר, כמה חשוב לקום אל מקום שמגן עלינו, מקום שנותן לנו תחושת סיפוק ומשרת את צרכינו ולכן החלטתי לקום ולטפל  במקום הזה, בבסיס של הכל, בבית. 
וכך, לאחר 15 שנים של התמחות ברפואה סינית עזבתי את  הקליניקה ועשיתי הסבה מקצועית ובחרתי להיות מעצבת פנים. הבאתי איתי את כל הידע הטיפולי והבין אישי שרכשתי לתוך העיצוב. 
את לימודי כמעצבת פנים סיימתי באקדמיה לעיצוב בת"א – "קונספט" ואת לימודי כמנהלת פרוייקטים ומפקחת בניה סיימתי במרכז הבניה "בילדינג".
לעיצוב פנים יש השפעה משנת חיים, לבית שלנו יש השפעה על הכל, כל דבר בו מקיף אותנו ומייצר בנו תחושות שמקיפות אותנו רוב שעות היום.

ב 17 שנה האחרונות אני עדיין מטפלת באנשים אבל דרך דרך יצירת הבית שלהם. מאמינה שעיצוב פנים צריך לבטא ולשקף את אופי הדיירים בבית ולכן אין בית שעיצבתי שדומה לקודמו, בכל בית גרים אנשים שונים לכל בית הנגיעה הקסומה שלו. ביחד נעבור תהליך שבו אקשיב לכם, אלמד מי אתם ומה אתם צריכים ואלווה אתכם בדרך לביתכם החדש, אל בית החלומות שלכם.

חשוב לי שתדעו אני מחוייבת לרמה המקצועית הגבוהה ביותר, ללא פשרות על בעלי מקצוע, ספקים או חומרים. אעשה הכל על מנת שנקבל את התוצאה הטובה ביותר, בזמן הנכון ביותר ובמחיר הטוב ביותר ובלי להתפשר על איכות ותוצאה.

קטלוגים אחרונים של נינה גנין מעצבת פנים

הבלוג של נינה גנין מעצבת פנים